česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Embassy Night 2012 - Prezentace ČR a společnosti Linet Americas, Inc.

Dne 4. října se v prostorách Ronald Reagan International Trade Center ve Washingtonu, DC, konal letošní ročník akce Embassy Night, na kterém se ve spolupráci se ZÚ Washington v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie prezentovala i česká firma Linet.

Během večera se podařilo představit úspěšný produkt, který vznikl v ČR a který využívá technické inovace a nejnovější medicínské aplikace při vývoji, výrobě a vývozu vysoce kvalitních nemocničních lůžek, a expandoval již i do USA, konkrétně do Severní Karolíny, kde v Charlotte sídlí firma Linet Americas, Inc. Akce se zúčastnili přední představitelé státu Maryland (státní tajemník John  McDonough), firmy z různých oblastí a sektorů, potenciální US investoři a obchodní partneři, stejně tak i představitelé nejdůležitějších federálních ekonomických institucí Washingtonu, DC (ministerstvo obchodu, energetiky, hospodářských komor), zástupci akademického a vědecko-výzkumného sektoru a členové diplomatického sboru.

Na „Embassy Night 2012“ byly kromě české firmy Linet Americas, Inc. oceněny ještě firmy z následujících zemí:

Belgie (Stanley&Decker), Brazílie (Arinc), Ghana (Jhpiego), Německo (letiště BWI v Baltimoru), Irsko (RTI), Keňa(Alliance Biosciences), Kuvajt (Kennedy Krieger Institute), Nizozemsko (BD Diagnostics) a SAE (Johns Hopkins Medicine International).

Galerie


Embassy Night 2012-Linet