česky 

rozšířené vyhledávání
prezentace_firem_enkom_a_s_thermona_s_r
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Prezentace českých energetických firem

Dne 1. února 2013 se v prostorách Ministerstva mezinárodních a vnějších ekonomických vztahů Sverdlovské oblasti (SvO) uskutečnila prezentace českých energetických firem Enkom a.s., Thermona s.r.o. a Alta a.s. Prezentace se za GK Jekatěrinburg zúčastnili GK K.Borůvka a EK P. Kalina.

Vlastní prezentaci čs.firem zahájil předseda představenstva firmy Enkom a.s. (dodávky technologických investičních celků pro malou a střední energetiku), který především udivil přítomné detailním rozkladem jednotlivých mechanizmů jež stojí za financováním energetických projektů. Po té následovalo celkové představení firmy Alta a.s. a vystoupení zakončil s technicky nejlépe za poslední dobu připraveným rozborem výhod výrobků firmy Thermona s.r.o (výroba a servis kaskádových kotelen) ředitel zastoupení v Jekatěrinburgu z “OOO Thermona Servis Ural“.

Během prezentace také vystoupil s krátkou charakteristikou energetického hospodářství SvO A.E.Sokolov, vedoucí oddělení palivo-energetické soustavy Ministerstva energetiky a bytového hospodářství SvO.

Galerie


Prezentace energetických firem / Ппрезентация чешских энергетических компаний