česky 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Spojené státy americké

Deníky s ekonomickou tématikou:

Wall Street Journal

Elektronický portál jednoho z hlavních amerických ekonomických deníků přináší detailní informace a aktuální zprávy z oblasti ekonomiky, trhů, burz, ale také celosvětového dění.

Financial Times

Celosvětově rozšířený deník na svých webových stránkách publikuje volně dostupné informace zejména s  politickou, obchodně-ekonomickou a finanční tématikou.

Tiskové agentury s ekonomickýcm zpravodajstvím

Bloomberg

Tisková agentura zprostředkovává na svém elektronickém portále zejména ekonomické zpravodajství týkající se vývoje na trzích, tržních analýz, ale také politiky či technologií.

Webové portály televizních stanic pokrývající ekonomickou tématiku:

CNBC

Webový portál této americké celonárodní televizní stanice nabízí široké množství článků a informací týkající se obchodních, finančních témat a vývoje na světových trzích.

Fox Business

Elektronický server ekonomicko-obchodně orientované televizní stanice nabízí zpravodajství týkající se investic, osobních financí, lídrů obchodních trhů.

Ekonomické týdeníky:

The Economist

Portál časopisu The Economist přináší aktuální články týkající se celosvětové politiky, obchodu a financí, ekonomiky, vědy a techniky, ale také kultury. Dostupná je i názorová rubrika redaktorů časopisu.

Bloomberg Businessweek

Server zprostředkovává zevrubné zpravodajství týkající se světové ekonomiky, trhů a financí, průmyslu, politiky a politiků, ale také informace pro malopodnikatele či o inovacích.

Forbes

Elektronický portál tohoto life-stylového magazínu publikuje také informace týkající se obchodně-ekonomického aktuálního dění.