česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Globální trendy a příležitosti v péči o stárnoucí populaci – seminář ekonomické diplomacie

Kdy: 29.01.2014 09:00 - 13:00, Kde: Ministerstvo zahraničních věcí, Černínský palác

Náměstek ministra zahraničních věcí ČR Tomáš Dub vystoupí na úvod chystaného semináře pod názvem "Aktuální a budoucí světové trendy v péči o stárnoucí populaci a z toho plynoucí zahraniční příležitosti pro české firmy", který MZV pořádá jako další akci v rámci ekonomické diplomacie zaměřenou zejména na zástupce exportérů z oboru zdravotní péče.

Cílem semináře je upozornit na hlavní současné i budoucí trendy v oblasti péče o stárnoucí populaci a poukázat na potenciál, který v této oblasti Ministerstvo zahraničních věcí prostřednictvím ekonomické diplomacie pomáhá českým podnikatelům identifikovat a využít. Kromě zástupců Ministerstva zahraničních věcí z odborů mnohostranných, resp. dvoustranných ekonomických vztahů, a Technologické agentury ČR na semináři vystoupí vedoucí Divize zdravotnictví OECD a hlavní analytička pro přehledy kvality zdravotní péče a pro politiku dlouhodobé péče paní Francesca Colombo.

Účast na semináři je bezplatná, pracovním jazykem je angličtina. Termín pro závazné přihlášení účastníků je 22. 1. 2014 na odev@mzv.cz (v kopii na helena_cizkova1@mzv.cz).

Bližší informace a program je možno nalézt v přiložené pozvánce.

přílohy

Pozvánka na seminář ke stárnutí populace 266 KB PDF (Acrobat dokument) 15.1.2014