Velvyslanectví České republiky v Helsinkách

suomeksi  česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Obchodní jednání během veletrhu Alihankinta, 15.9. 2011 v Tampere

Enterprise Europe Network (EEN) při centru pro regionální rozvoj ČR zve české firmy k jednodennímu obchodnímu jednání během subdodavatelského veletrhu ve finském Tampere, který je tradičně největší strojírenskou akcí ve Finsku. V loňském roce vystavovalo téměř 900 firem a zúčastnilo se 5 českých podniků.

Europe Network při Centru pro regionální rozvoj ČR zve podniky na jednodenní obchodní jednání při subdodavatelském veletrhu ve finském Tampere.

Letos již podruhé nabízíme českým podnikům, které hledají nové obchodní kontakty ve Finsku, ale i v Pobaltí či Rusku, účast na obchodních b2b jednáních. Veletrh Alihankinta je tradiční největší strojírenský veletrh ve Finsku.

V loňském roce zde vystavovalo téměř 900 firem, zejména ze severní Evropy. Projekt b2b matchmaking efektivním způsobem spojuje přítomnost na veletrhu s předem zajištěnými obchodními jednáními. V loňském roce se do něj přihlásilo více než 100 firem, z toho 5 českých. Všichni účastníci z ČR hodnotili obchodní jednání jako velmi přínosná a úspěšná.

Obory: Strojírenství, kovoobrábění, elektronika, gumárenství, plasty, zpracování kovů, výrobní metody, výrobky a komponenty, polotovary, subdodávky.

Kromě jednodenních jednání na veletrhu mohou účastníci též využít nabídky návštěvy některé z významných finských firem, které sídlí v regionu. Nabízí se velké firmy jako Fastems, TasoWheel, Avant Tecno, Nokia Renkaat, Ata Gears, TTS Liftec, Kiilto, Metso Automation, Katsa nebo John Deere.

Kontakty: http://www.b2match.eu/subcontracting2011

                 www.crr.cz/een

Kontaktní osoba: Ing. Eva Hrubešová, tel. 234 006 232, e-mail: hrubesova@crr.cz