Velvyslanectví České republiky v Jakartě

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Letní škola slovanských studií 2014 v České republice

Zájemcům o český jazyk nabízí Univerzita Palackého v Olomouci krátkodobé studium ve své Letní škole slovanských studií od 19. července do 16. srpna 2014.

Letní škola (LŠSS), pořádaná Filozofickou fakultou UP, nabízí zájemcům všech úrovní znalosti českého jazyka a všech věkových kategorií výuku českého jazyka i jiných slovanských jazyků. Pro studenty LŠSS je také připraven doprovodný kulturní program, zahrnující divadelní workshop, nácvik lidových tanců, promítání českých filmů a víkendové exkurze do historicky zajímavých a turisticky atraktivních míst Moravy a Čech.

Kurzy LŠSS jsou určeny především vysokoškolským učitelům, lektorům, studentům českého jazyka a literatury, obecněji zaměřeným slavistům, překladatelům, novinářům, obchodníkům, ale i všem ostatním zájemcům o český jazyk, literaturu a kulturu. Součástí programu je i kurz pro úplné začátečníky. Mediačními jazyky jsou angličtina a čeština, a to podle příslušných jazykových úrovní výuky. Absolventi LŠSS obdrží na základě výsledků finálních testů osvědčení o absolvování kurzu celoživotního vzdělávání na Univerzitě Palackého, který odpovídá jednomu akademickému semestru výuky češtiny.

Více informací k letnímu kurzu včetně ceny lze najít v přiložené brožurce, která je přeložena i do angličtiny a němčiny, nebo na webové adrese LŠSS. V případě dotazů lze organizátory kontaktovat e-mailem (lsss@upol.cz).

přílohy

lsss brochure 1 MB PDF (Acrobat dokument) 13.3.2014