Velvyslanectví České republiky v Jakartě

česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh vysokých škol v Jakartě - možnost propagace českých univerzit

(Archivní článek, platnost skončena 16.10.2013 / 06:00.)

České vysoké školy mohou propagovat své studijní programy na European Higher Education Fair 2013, který se bude konat v říjnu v Jakartě i v dalších indonéských městech.

Cílem každoročního veletrhu je představit indonéským studentům a akademikům studijní příležitosti v zemích Evropské unie. Prezentaci studijních možností pořádá Delegace Evropské unie v Indonésii ve spolupráci s členskými státy EU a dá se stejně jako v minulých letech očekávat účast více než stovky vysokých škol z členských států EU. Letos půjde už o pátý ročník a počet vystavovatelů i návštěvníků se každým rokem zvyšuje. Veletrh je i dobrou příležitostí k navázání kontaktů s jinými vysokými školami jak ze zemí EU, tak z Indonésie a dalších zemí jihovýchodní Asie, jejichž zástupci veletrh zpravidla také navštěvují.

Institucím, které mají zájem se na veletrhu, konaném 9. října 2013 v Surabayi,12.-13. října v Jakartě a v případě dostatečného zájmu také v Medanu, samostatně představit, jsou určeny podrobné informace pro vystavovatele. Lhůta pro pro podání přihlášek vystavovatelů on-line na adrese www.ehef-indonesia.org končí 31. července 2013.

Velvyslanectví ČR bude mít stejně jako v minulých letech na veletrhu v Jakartě vlastní stánek, jehož prostřednictvím bude představovat české vzdělávací instituce, které nabízejí studijní programy v angličtině a jsou otevřeny i posluchačům z Indonésie. České vysoké školy, které mají zájem propagovat své programy pro zahraniční studenty ve stánku velvyslanectví a distribuovat své materiály na jakartském European Higher Education Fair touto cestou, mohou poslat informační tiskoviny na adresu vlevyslanectví tak, aby byly doručeny do 1. října 2013. Jednoduché a na tisk nenáročné materiály či aktualizace tiskovin nebo doplňky k nim lze také poslat elektronicky; do papírové podoby je převede velvyslanectví.

Případné dotazy je možno posílat panu Petru Doležalovi (petr_dolezal@mzv.cz) nebo na emailovou adresu velvyslanectví (jakarta@embassy.mzv.cz).

přílohy

Registration_Procedure_EHEF_2013.docm 26 KB DOCM (FILE_TYPE_DOCM) 14.6.2013