Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Absolventi Diplomatické akademie

 

Kompletní přehled absolventů kurzu základní diplomatické přípravy od roku 1999.

Absolventi DA1 2011/2012

Hana Formánková, Vojtěch Hromek, Eva Kratochvílová, Lukáš Musil, Eva Pluskalová, Jiří Preclík, Tomáš Šindelář, Jaromír Vejrych, Andrea Votavová, Filip Vurm

Absolventi DA1 2009/2010

Barbora Čápová, Jiří Frýda, Michal Hyll, Jakub Jílek, Barbara Kadavá, Jiří Luhan, Lucie Marešová, Petr Matyáš, Petr Pirunčík, Petra Postlerová, Karel Smékal, Tereza Kaňková, Jan Špiler, Jakub Utěšený, Jaroslav Zamazal

DA 2009/2010 2

Absolventi DA1 2008/2009

Ramzi Abu Eid, Milena Čechová, Jakub Černý, Viktor Dolista, Jana Kheková, Eliška Kolářová, Václav Kuželka, Jana Peterková, Lubomír Pšenka, Dora Svobodová, Barbora Ševčíková, Lenka Štětková, Petr Tůma, Soňa Ubovič, Jan Vejmelka

Absolventi 2009

Absolventi DA1 - CZ PRES 2008

Martin Bulánek, Aleš Hanek, Zdena Holasová, Candida Horňáková, Tereza Kožichová, Tomáš Lipták, Daniel Putík, Barbora Řepová, Martin Skládal, Aleš Vašíček, Viktor Velek, Juraj Vojnik

Absolventi DA PRES 2008

Absolventi DA1 2007/2008

Markéta Balková, Zdeněk Beránek, František Fleišman, Ladislav Hireš, Tatjana Jakšičová, Klára Jurčová, Robert Kopecký, Kateřina Kuncová, František Med, Helena Pichová, Šárka Vamberová, Kamila Xenie Vetišková

Absolventi DA 2008

Absolventi DA1 2006/2007

Jan Blažek, Barbora Ešnerová, Marie Mrázková, Radka Páťalová, Zuzana Stiborová, Jana Zelingerová, Petr Brandel, Lucie Lachoutová, Tibor Opěla, Lenka Skalická, Marina Šternová

Absolventi DA 2007

Absolventi DA1 2005/2006

Dana Eltomová, Monika Fedošová, Kateřina Gregorová, Lucie Hindlsová, Magdaléna Janešová, Martina Kapounová, Radka Konderlová, Magdaléna Kopicová, Jiří Král, Veronika Matysová, Jana Rácová, Přemysl Špicar, Filip Velach

Diplomatická akademie 2006

Absolventi DA1 2003/2004

Pavel Buček, Markéta Čermáková, Martin Hlaváček, Roman Holý, Daniel Horák, Olga Hořická, Robert Janás, Lenka Káňová, Petra Machálková, Tomáš Mičánek, Magdalena Mikšová, Marcela Blanka Nováková, Petra Rubešová, Jana Šikulová, Zdeňka Šubrová, Michal Švéda, Eva Toiflová, Miloš Toušek, Petr Válek

Ministr Svoboda a absolventi DA 2005

Absolventi DA1 2002/2003

Olga Homolová, Jiří Jílek, Tomáš Kadlec, David Konecký, Pavla Koppová, Jan Kreuter, Ivana Kuranianová, Sandra Linkensederová, Martin Mužík, Zbyněk Noha, Alena Obrusníková, Emil Ruffer, Martin Smolek, Kateřina Stašková, Petr Svačina, René Zelený

DA 2004

Absolventi DA1 2001/2002

Jana Brázdová, Jitka Brodská, Jiří Ellinger, Pavlína Frýdková, Anita Grmelová, Veronika Honcová, Tomáš Jadlovský, Zdeněk Kuna, Jiří Kyrian, Zuzana Maršálková, Václav Navrátil, Olga Pavlíčková, Petr Přebinda, Michaela Rosová, Sylva Salačová, Jana Schöttnerová, Hani Stolina

DA 2003

Absolventi DA1 2000/2001

Michaela Fejfarová, Jan Chrostek, Jiří Krátký, Petr Kubera, Tomáš Loníček, Martina Muchová, Robert Otepka, Pavel Pešek, Arthur Polzer, Jana Schovancová, Petr Smejkal, Miroslav Suja, Bronislava Tomášová, Milan Touš, Jana Treybalová, Jiří Veselý, Jan Vlkovský

DA 2002

Absolventi DA1 1999/2000

Monika Blažeková, Jan Buben, Olga Čechurová, David Frous, Petr Chalupecký, Lucie Kalvachová, Michal Kaplan, Radana Krulišová, Irena Leicmanová, Ivo Losman, Petr Miklica, Pavla Procházková, Radek Rubeš, Kateřina Sequensová, Ivo Slavíček, Zuzana Smékalová, Radek Šedivý, Jakub Šlosárek, Martina Václavíková

DA 2001

Absolventi DA1 1998/1999

Václav Bálek, Jiří Borcel, Jan Czerný, Silvie Černá, Viktor Dvořák, Hana Flanderová, Isabella Havlová, Renata Hozová, Petr Janoušek, Robert Jarkovský, David Jarkulisch, David Mohelský, Daniel Míč, Jana Pechová, Daniel Prouza, Tereza Štefková, Kateřina Včeláková

DA 2000

Absolventi DA1 1997/1998

Lydie Hrušková, Světlana Bařinová, Pavel Hajfler, Marek Pavlík, Michaela Medunová, Karel Lizerot, Jaroslav Kurfürst, Radana Volná, Marek Toman, Monika Studená, Gabriela Jáčová

DA 1999

.