Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

JAK NASTARTOVAT KARIÉRU V OSN

 

(Archivní článek, platnost skončena 09.04.2014 / 16:00.)

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky Vás zve na seminář organizovaný ve spolupráci s oddělením pro nábor a rozmísťování pracovníků Sekretariátu OSN v New Yorku. Úterý 8. dubna 2014 od 9,00 hod v Černínském paláci.

Kurz je určen všem zájemcům o práci v institucích OSN. Uskuteční se v angličtině a nebude tlumočen.

09:00

Úvod: příprava na výběrová řízení OSN z pohledu MZV

 

09:15 – 12:30 (včetně 20 minut přestávky):

·         Brief introduction on the career opportunities in the UN Secretariat

·         How to prepare an effective application in the context of the UN system

·         How to prepare for competency-based interview in the context of the UN system, include a role play exercise

·         Q & A

Účelem semináře je informovat o možnostech účastnit se výběrových řízení a následně zaměstnání ve strukturách OSN, poskytnout užitečné kontakty, důležité praktické informace a zkušenosti při zapojení do těchto výběrových řízení.

Součástí semináře bude vystoupení expertů z oddělení pro nábor a rozmísťování pracovníků Sekretariátu OSN v New Yorku, kteří k výše uvedenému tématu na seminářích vystoupí a poskytnou jejich účastníkům relevantní informace, předají zkušenosti a vysvětlí postupy při podávání přihlášek do výběrových řízení vypisovaných OSN. Tito pracovníci mj. vysvětlí přijímací proces jednotlivých institucí systému OSN a poradí, jak se připravit a co nejefektivněji postupovat v samotném přijímacím procesu.  

Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o zaslání potvrzení účasti na osn_sekretariat@mzv.cz  nebo telefonicky tel.: 224 182 716 nejpozději do 2. 4. 2014            s uvedením jména, příjmení, funkce a instituce. Zároveň prosíme všechny zájemce, aby se v den konání akce dostavili mezi 8:15 – 8:45 do recepce MZV (Loretánské náměstí 5, Praha 1, 118 00)                   a prokázali se platným dokladem totožnosti. Děkujeme.

.