Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Na MZV se sešli personální ředitelé orgánů státní správy

 

(Archivní článek, platnost skončena 12.06.2014 / 10:15.)

Dne 27. 11. 2013 proběhla na MZV ČR debata o možnostech uplatnění občanů České republiky v mezinárodních organizacích personálních ředitelů jednotlivých ministerstev a Úřadu vlády ČR.

111

Z iniciativy Personálního odboru Ministerstva zahraničních věcí České republiky se dne 27. 11. 2013 sešli k debatě o možnostech uplatnění občanů České republiky v mezinárodních organizacích personální ředitelé jednotlivých ministerstev a Úřadu vlády ČR.

Po představení Národního kontaktního místa a personálního odboru MZV ČR obecně, které přednesla ředitelka Personálního odboru Mgr. Iveta Chmielová Dalajková, promluvili k přítomným ředitel odboru Organizace spojených národů JUDr. Ivan Jančárek a ředitel Odboru bezpečnostní politiky Ing. Mgr. Viktor Dvořák. Sdělené informace se týkaly zejména pracovních nabídek mezinárodních organizací a způsobu výběru jejich nových zaměstnanců. Pracovníci MZV požádali o pomoc při vytváření databáze kvalifikovaných kandidátů z prostředí státní správy. V závěru se přítomní dohodli na pravidelném pokračování obdobných pracovních schůzek.

 

.