Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Na MZV se sešli personální ředitelé orgánů státní správy

 

Dne 27. 11. 2013 proběhla na MZV ČR debata o možnostech uplatnění občanů České republiky v mezinárodních organizacích personálních ředitelů jednotlivých ministerstev a Úřadu vlády ČR.

111

Z iniciativy Personálního odboru Ministerstva zahraničních věcí České republiky se dne 27. 11. 2013 sešli k debatě o možnostech uplatnění občanů České republiky v mezinárodních organizacích personální ředitelé jednotlivých ministerstev a Úřadu vlády ČR.

Po představení Národního kontaktního místa a personálního odboru MZV ČR obecně, které přednesla ředitelka Personálního odboru Mgr. Iveta Chmielová Dalajková, promluvili k přítomným ředitel odboru Organizace spojených národů JUDr. Ivan Jančárek a ředitel Odboru bezpečnostní politiky Ing. Mgr. Viktor Dvořák. Sdělené informace se týkaly zejména pracovních nabídek mezinárodních organizací a způsobu výběru jejich nových zaměstnanců. Pracovníci MZV požádali o pomoc při vytváření databáze kvalifikovaných kandidátů z prostředí státní správy. V závěru se přítomní dohodli na pravidelném pokračování obdobných pracovních schůzek.

 

.