Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

VEŘEJNÁ ZAKÁZKA - zpracování vědeckých projektů počínaje 2./2 roku 2004

 

Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyhlásilo v rámci podpory výzkumu a vývoje veřejnou zakázku na zpracování vědeckých projektů z oblasti mezinárodních vztahů. Termín pro předání nabídek vypršel 11. května 2004 (2.4.2004)

Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyhlásilo v rámci podpory výzkumu a vývoje, v souladu se zákonem č. 199/1994 Sb. ve znění pozdějších předpisů, veřejnou zakázku na zpracování vědeckých projektů z oblasti mezinárodních vztahů. Témata vypsaných projektů, podrobné zadání i podmínky soutěže jsou k dispozici na internetové adrese www.mzv.cz/granty a na telefonním čísle 2 2418 2137 u tajemnice Vědecké rady MZV Hany Hájkové.

Návrhy na zpracování projektů byly podávány nejpozději do 11. května 2004 do 10.00 hod. na adresu MZV, Vědecká rada MZV (AP), Loretánské nám. 5, 118 00 Praha 1 v zalepených obálkách se zřetelným označením "Vědecká soutěž".

Návrhy jsou hodnoceny na základě vyhovění zadání, odborné úrovně, předpokládaného přínosu pro českou zahraniční politiku a finančních nákladů projektů. Neúplné návrhy jsou ze soutěže vylučovány. Zadavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádný z předložených návrhů a zakázku zrušit.

.