Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Letní tábor České školy bez hranic

 

(Archivní článek, platnost skončena 30.11.2012.)

Česká škola bez hranic pořádá již 3. ročník letního tábora v České republice, tentokráte v krásném prostředí Litovelského Pomoraví.

Základnou našeho tábora bude ekologické středisko města Olomouce - Sluňákov -www.slunakov.cz, kde vyjma příjemného ubytování v nízkoenergetickém domě bude pro děti zařízeno stravování formou v plné penze. Sluňákov skýtá mimo jiné řadu možností k prázdninovému vyžití i v případě špatného počasí. Tábor bude zaměřen na rozvoj češtiny ve spojení s výtvarnými a hudebními činnostmi, děti budou chodit na výlety do blízkého okolí, dozví se ledacos i o ekologii.

Pro děti od 5 do 6 let proběhne ve dnech 1. - 3. 8. (nástup 1. 8. ve 14 00, ukončení 3. 8. po obědě), cena 1 200,- Kč (záloha - nevratný storno poplatek 15€ splatný okamžitě) .
Děti od 6 do 12 let přijedou 1. 8. ve 14 00 a budou odjíždět 6. 8. po obědě, cena 3000,- Kč (záloha - nevratný storno poplatek 40€ splatný okamžitě).

To vše pod vedením minimálně 3 zkušených vyučujících, hlavní vedoucí: Jaroslava Ketmanová (Slovanské gymnázium Olomouc, podzimní tábor ČŠBH Paříž podzim 2009) a Zuzana Kenderová (ČŠBH Paříž).

Bankovní údaje:
FR76 1751 5900 0008 0007 8976 682 (IBAN), CEPAFRPP751 (BIC).
V příloze naleznete definitivní verzi přihlášky v podobě, jakou vyžaduje český zákon, dále formulář posudku o zdravotní způsobilosti dítěte zúčastnit se tábora.

Věnujte prosím pozornost faktu, ze

  • přihlášku je třeba vyplnit hned ( i s datem zaplaceni požadované zálohy) a vlastnoručně podepsat (tedy bud vložit Váš elektronicky podpis, či celé oskenovat a poslat)
  • písemné prohlášeni rodičů je třeba přivézt s sebou na tábor
  • posudek o zdravotní způsobilosti dítěte je třeba nechat vyplnit lékařem a též přivézt na tábor.

Na tábor též  prosím přivezte v prohlášení rodičů zmíněný průkaz pojištěnce a doplatek za tábor.
V případě, že Vaše dítě dlouhodobě užívá léky, což vyplyne z lékařem potvrzené zdravotní způsobilosti dítěte, předejte je prosím na začátku tábora zdravotníkovi - prosíme popsané - jméno, dávkování, způsob skladování.
Požádáme vás, abyste při předávání dítěte nahlásili jméno osoby, která dítě bude na táboře vyzvedávat, dítě nebude moci být předáno nikomu jinému.

Kontaktní adresa: csbh@csbh.cz Lucie Slavíková-Boucher

přílohy

prihlaska_a_zdravotni_informace_0610_def.doc 32 kB doc (Word dokument) 24.6.2010

posudek_o_zdravotni_zpusobilosti.doc 24 kB doc (Word dokument) 24.6.2010

.