Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Vánoční charitativní bazar 2009

 

(Archivní článek, platnost skončena 27.11.2013.)

Stejně jako minulé dva roky i letos se SRP účastnil vánočního bazaru organizovaného Diplomatic spouses´ Association.

Jedná se o velice prestižní událost s velkou účastí. Patronkou je manželka prezidenta paní Livie Klausová. V loňském roce se podařilo celkově získat více než 5 miliónů korun a ty byly rozděleny mezi více než 30 různých českých charitativních neziskových organizací specializujících se na práci s dětmi, ženami a starými lidmi.  Tento rok se jednalo už o devátý ročník.

Vánoční bazar se konal  13. prosince 2009, jako vždy v hotelu Hilton. Letos se ho účastnilo 47 zemí.  Naši účast zajistil výbor  SRP s výraznou podporou mnoha sponzorů.  Chtěli bychom velice poděkovat firmám Moser,  Novoříšská keramika,  Vánoční ozdoby Dvůr Králové,  František Halama,  Škoda Auto,  Becherovka,  Botanicus, Crystalite Bohemia a Jihlavanka. Prodávali jsme také nejrůznější výrobky drobných výrobců: Základní školy nám. Svobody z Prahy 6 , paní Dany Cerhanové z Cechu dráteníků a výrobky z  chráněných dílen Fokus Pelhřimov. Jmenovitě pak naše poděkování patří paní Janě Ježkové z Galerie Malá Šárka a studentce Veronice Vackové za pomoc při přípravách i průběhu bazaru.

Podařilo se nám získat 46.750,- Kč. Celkové vyúčtování bazaru bude hotové až koncem měsíce února. Určitě Vás seznámíme s celkovou částku i  s organizacemi, které získají v letošním roce finanční podporu.

 

 

.