Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Vánoční charitativní bazar 2009

 

(Archivní článek, platnost skončena 27.11.2013.)

Stejně jako minulé dva roky i letos se SRP účastnil vánočního bazaru organizovaného Diplomatic spouses´ Association.

Jedná se o velice prestižní událost s velkou účastí. Patronkou je manželka prezidenta paní Livie Klausová. V loňském roce se podařilo celkově získat více než 5 miliónů korun a ty byly rozděleny mezi více než 30 různých českých charitativních neziskových organizací specializujících se na práci s dětmi, ženami a starými lidmi.  Tento rok se jednalo už o devátý ročník.

Vánoční bazar se konal  13. prosince 2009, jako vždy v hotelu Hilton. Letos se ho účastnilo 47 zemí.  Naši účast zajistil výbor  SRP s výraznou podporou mnoha sponzorů.  Chtěli bychom velice poděkovat firmám Moser,  Novoříšská keramika,  Vánoční ozdoby Dvůr Králové,  František Halama,  Škoda Auto,  Becherovka,  Botanicus, Crystalite Bohemia a Jihlavanka. Prodávali jsme také nejrůznější výrobky drobných výrobců: Základní školy nám. Svobody z Prahy 6 , paní Dany Cerhanové z Cechu dráteníků a výrobky z  chráněných dílen Fokus Pelhřimov. Jmenovitě pak naše poděkování patří paní Janě Ježkové z Galerie Malá Šárka a studentce Veronice Vackové za pomoc při přípravách i průběhu bazaru.

Podařilo se nám získat 46.750,- Kč. Celkové vyúčtování bazaru bude hotové až koncem měsíce února. Určitě Vás seznámíme s celkovou částku i  s organizacemi, které získají v letošním roce finanční podporu.

 

 

.