Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Konference OECD „Enterprise and competitiveness policies for Eastern Europe and the South Caucasus“

Kdy: 15.06.2011 - 17.06.2011 , Kde: Praha, Černínský palác

Ve dnech 15. – 17. června 2011 se v Černínském paláci uskuteční ministerská konference „Enterprise and competitiveness policies for Eastern Europe and the South Caucasus“, kterou pořádá OECD ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.

Konference se zaměří na otázky zvýšení konkurenceschopnosti a investiční atraktivity zemí oblasti Východní Evropy a Jižního Kavkazu (Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Moldavsko, Ukrajina). Během konference bude představen EESC (Eastern Europe and the South Caucasus) Outlook, který přinese doporučení zemím regionu, jak dosáhnout těchto cílů.

V pátek 17. června proběhne ministerský kulatý stůl, kterého se zúčastní první místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí ČR Karel Schwarzenberg, eurokomisař pro rozšiření EU a politiku sousedství Štefan Füle, vysocí představitelé OECD a ministři hospodářství zemí regionu Východní Evropy a Jižního Kavkazu. Před ministerským kulatým stolem bude slavnostně zahájena výstava k 50. výročí OECD.

Účast novinářů: 17. června 2011 - dopolední blok (zahájení výstavy k 50. výročí OECD a ministerský kulatý stůl – projev prvního místopředsedy a ministra zahraničních věcí ČR Karla Schwarzenberga)

Příchod: v průběhu dopoledního bloku (viz Program)

V případě zájmu prosím potvrďte účast na email: kristina_miskovska@mzv.cz

Tisková zpráva OECD

přílohy

Program Konference OECD 680 kB pdf (Acrobat dokument) 14.6.2011

.