Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Toskánský palác
Foto: Robert Janás (© MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Systém VISAPOINT je opět v provozu

 

(Archivní článek, platnost skončena 09.07.2014.)

Internetový systém VISAPOINT pro žadatele o víza a povolení k pobytu je od dnešního dne opět v plném provozu poté, co byl kvůli výpadku několik dní nefunkční.

Žadatelé, kteří mají potvrzenou platnou registraci, budou na našich zastupitelských úřadech odbaveni v potvrzeném termínu po předložení potvrzení o platné registraci.

VISAPOINT je internetový systém ministerstva zahraničních věcí, prostřednictvím kterého se cizinec může registrovat k podání všech žádostí o pobytová oprávnění na území České republiky.

Pokyny pro přístup do systému žadatelé získají na jednotlivých zastupitelských úřadech či na webových stránkách ministerstva http://www.mzv.cz/jnp/cz/informace_pro_cizince/visapoint/index.html.

VISAPOINT je využíván na českých zastupitelských úřadech v Rusku, Albánii, Bělorusku, Bosně a Hercegovině, Číně, Gruzii, Kazachstánu, Mongolsku, Srbsku, Thajsku, Uzbekistánu, Vietnamu, Moldavsku, Turecku, Makedonii, Ukrajině, Nigérii, Jordánsku, Spojených arabských emirátech, Ázerbájdžánu, Filipínách, Libyi a Egyptě.

.