Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Pracovní návštěva ministryně zahraničí Republiky Makedonie (FYROM)

 

Ve dnech 3.-5. října 2004 uskutečnila ministryně zahraničních věcí Republiky Makedonie Ilinka Mitreva pracovní návštěvu České republiky. Během svého pobytu v Praze se makedonská ministryně setkala s předsedou vlády Stanislavem Grossem, ministrem zahraničních věcí Cyrilem Svobodou a zástupci Výboru pro evropské záležitosti PSP ČR a Zahraničního výboru PSP ČR.


Dne 4.října se setkala s ministrem zahraničních věcí Cyrilem Svobodou. Záznam press-foyer (16 kbps, mp3, 12000 kHz Mono)

Návštěva ministryně zahraničních věcí Makedonie (FYROM) je příležitostí k výměně názorů na široké spektrum otázek vzájemné spolupráce i mezinárodní politiky v současné dynamicky se rozvíjející situaci v Evropě i ve světě. Projednány budou perspektivy začlenění Makedonie (FYROM) do euroatlantických struktur, otázky vízového režimu, vzájemná ekonomická spolupráce, součinnost v otázkách bezpečnostní politiky, zkušenost ČR s přípravou na členství v EU, vzájemná spolupráce v rámci Stabilizačního a asociačního procesu zemí západního Balkánu a aktuální situace v regionu.


přílohy

Tiskovka Mitreva 2 MB mp3 (zvukový záznam) 26.8.2008

.