Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Záznam Press Foyer 1. náměstka ministra zahraničních věcí USA Armitage a 1. náměstka ministra zahraničních věcí ČR Winklera

 

1. náměstek ministra zahraničních věcí USA Richard L. Armitage navštívil dne 15.9. v rámci své cesty po několika evropských zemích Prahu. Náměstek Armitage se v Černínském paláci sešel s ministrem zahraničních věcí Cyrilem Svobodou a 1. náměstkem ministra Janem Winklerem.(15.9.2004)

1. náměstek ministra zahraničních věcí USA Richard L. Armitage navštívil ve středu 15.9. v rámci své cesty po několika evropských zemích Prahu. Náměstek Armitage se v Černínském paláci sešel s ministrem zahraničních věcí Cyrilem Svobodou a 1. náměstkem ministra Janem Winklerem.

Během plánovaných setkání projednali otázky posledního vývoje transatlantických vztahů, spolupráce při potírání mezinárodního terorismu, aktivity zaměřené proti šíření zbraní a technologií hromadného ničení. Předpokládaným obsahem schůzky byla též spolupráce při prosazování dodržování lidských práv v zemích s totalitními režimy, některé aspekty obchodní spolupráce a další záležitosti společného zájmu, jako je např. problematika vízového režimu.

Zvukový záznam press foyer pro poslech na webu ( MP3: 16 Kbps - 12000 kHz Mono, 1,7 MB)
Zvukový záznam v rozhlasové kvalitě ( MP3: 96 Kbps - 44000 kHz Stereo, 10,2 MB)

Nahrávky jsou volně k dispozici pro použití v médiích.

přílohy

Armitage-webmp3 2 MB mp3 (zvukový záznam) 26.8.2008

Armitage-rozhlasmp3 10 MB mp3 (zvukový záznam) 26.8.2008

.