Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Konference “Prague Transatlantic Talks 2014: Facing the Atlantic Cyber Challenge”

Kdy: 29.05.2014 , Kde: Praha, Černínský palác

Dne 29. května 2014 se uskuteční pátý ročník mezinárodní expertní konference „Prague Transatlantic Talks 2014: Facing the Atlantic Cyber Challenge”.

Účastníci budou diskutovat o otázkách kritického zabezpečení infrastruktury států Severoatlantické aliance a také – s ohledem na ukrajinskou krizi – velmi aktuální téma kybernetického válečného konfliktu.

Jako hlavní host vystoupí koordinátor kybernetických záležitostí a seniorní poradce ministra Kerryho Christopher Painter z amerického Ministerstva zahraničních věcí. Spolu s ním promluví kromě předních českých odborníků další řečníci zastupující Evropskou komisi, Spojené státy americké, Finsko, Polsko, Estonsko a dalších země.

Konferenci pořádá Asociace pro mezinárodní otázky ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Velvyslanectvími Spojených států amerických a Estonské republiky

Pro registraci na konferenci prosím využijte tohoto odkazu nebo e-mailu vojtech.havrda@amo.cz nejpozději do středy 28. května do 15:00 hod.

Vhodný oděv podmínkou.

Jednací jazyk: angličtina bez tlumočení.

Zahájení konference Prague Transatlantic Talks 2014 se uskuteční 28. května 2014 na Zastoupení Evropské komise v ČR. Více informací k prvnímu konferenčnímu dnu.

přílohy

Prague Transatlantic Talks 2014 Conference Programme 273 kB pdf (Acrobat dokument) 26.5.2014

.