Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Projekty vnější spolupráce Evropské unie v sektoru vody

 

(Archivní článek, platnost skončena 03.10.2014.)

Seminář si klade za cíl přiblížit účastníkům aktuální programy a příležitosti v sektoru vody, které Evropská unie ve třetích zemích financuje (EDF, DCI, ENPI, IPA) a nabídnout firmám možnost sejít se na jednom místě s potencionálními partnery z jiných členských států (B2B).

Komu je seminář určen?

  • Je určen konzultačním společnostem, asociacím, obchodním společnostem a dalším subjektům se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v oblasti vodního hospodářství, vč. dodávek pitné vody, obecních a průmyslových systémů pro čištění odpadních vod, znečištění mořské vody, zavlažování, informačních systémů pro řízení vodního hospodářství, služeb vodního hospodářství a změny klimatu.

Co nabízí?

  • Nabízí možnost seznámit se s aktuálními programy zahraniční spolupráce, kterou EU třetím zemím v sektoru vodního hospodářství poskytuje a s pravidly účasti v tendrech a grantových výzvách.
  • Představuje jedinečnou příležitost navázat v rámci B2B setkání kontakty se subjekty z ostatních členských států a vytvořit konsorcia pro budoucí spolupráci.
  • Umožňuje obrátit se s dotazy přímo na místě na experty Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další účastníky semináře.

Kdy a kde se uskuteční?

  • 21. listopadu 2013 v hotelu Bloom v Bruselu

Pozvánka a plakát.

Zájemci se mohou registrovat zde. Registrace bude uzavřena 25. října. Účast na semináři je zpoplatněna.

Informace k Fondům vnější spolupráce

přílohy

pozvanka_sektorovy_seminar.pdf 204 kB pdf (Acrobat dokument) 2.10.2013

_130925_Water_Seminar_2013_poster_CZ.pdf 714 kB pdf (Acrobat dokument) 2.10.2013

.