Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Výzva pro dobrovolníky z ČR na obnovu historické pevnosti v Manámě v Bahrajnském království ve dnech 16. – 21. listopadu 2013

 

(Archivní článek, platnost skončena 30.11.2013.)

Společnost Good World Society, která působí v Bahrajnském království, nabízí českým dobrovolníkům ve věku od 18 do cca 30 let se znalostí anglického nebo arabského jazyka účast na symbolických rekonstrukčních pracích nejrozsáhlejší kulturní památky země a regionu – historické portugalské pevnosti Qal´at Al-Bahrain v těsné blízkosti hlavního města Manámy v rámci projektu UNESCO World Heritage Volunteers initiative, které se uskuteční ve dnech 16. – 21. listopadu 2013.

Organizátor akce, bahrajnská Good World Society, garantuje pokrytí nákladů na víza a dalších administrativních poplatků, ubytování, stravu a vnitrostátní dopravu účastníků v rámci všech doprovodných programů. Účastníci si hradí náklady na cestu do Bahrajnském království a zpět a administrativní poplatek ve výši 50 bahrajnských dinárů (cca 100 EURO).

V případě zájmu naleznete další podrobnosti v dokumentu uvedeném v příloze nebo je lze získat přímo od koordinátora programu pana Mohameda Bukamala, m.awahab@hotmail.com, tel.: 973 36637740.

přílohy

informační brožura 2 MB pdf (Acrobat dokument) 27.9.2013

.