Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Sektorový seminář pro firmy se zájmem o účast v projektech vnější spolupráce EU

 

(Archivní článek, platnost skončena 04.05.2013.)

Dne 13.června 2012 pořádají Stálá zastoupení členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu exportu v Bruselu tradiční Sektorový seminář pro firmy a konzultantské společnosti, který se zaměří na projekty unijní spolupráce ve třetích zemích v sektoru zemědělství, rozvoje venkova a bezpečnosti potravin.

Seminář nabídne informace o aktuálních programech vnější spolupráce EU v zemích Západního Balkánu a Turecka, zemích sousedské politiky i zemích ACP, představí procesní pravidla pro účast v tendrech a umožní sjednání schůzek přímo na místě, jak s potencionálními partnery pro budoucí společnou účast v tendrech, tak i s experty z Evropské komise, Evropské investiční banky a další. V případě Kosova je oblast zemědělství a fytosanitární bezpečnosti jedním z hlavních sektorů, na nějž se soustředí programy vnější spolupráce EU.

Potřebné informace, včetně aktualizovaného programu semináře naleznete na www.sectorseminars.eu. Registrovat se lze přímo na těchto webových stránkách. Termín pro registraci je 21.květen. Registrační poplatek činí €175.

.