Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Česká účast na veletrhu bezpečnostních technologií INTERSEC 2014

 

Ve dnech 19. - 21. ledna 2014 proběhl v Dubaji 16. ročník mezinárodního veletrhu bezpečnostních technologií INTERSEC 2014. Veletrhu se zúčastnilo 1210 vystavovatelů z 54 zemí světa. Česká republika se prezentovala vůbec poprvé na daném veletrhu formou Národního pavilónu. Oficiální delegaci vedl Ing. Vladimír Bomberovič z Ministerstva průmyslu a obchodu a realizátorem byla firma ARTEO CZ, s.r.o. Na veletrhu se prezentovalo 16 českých firem.

INTERSEC je nevýznamnější regionální veletrh zaměřený na technologie a vybavení pro ochranu obyvatelstva a průmyslových objektů, požárních, záchranných a bezpečnostních složek, bezpečnost provozu výrobních zařízení a bezpečnostní informační systémy. Kromě ČR zde mělo národní expozice dalších 12 zemí, mezi nimi např. Německo, ČLR, Velká Británie, USA, Francie, Korea, Pákistán či Thajsko.

V rámci Národního stánku se veletrhu zúčastnilo 14 firem: Glanzstoff-Bohemia s.r.o., Gumárny Zubří s.r.o., Gumotex a.s., Gumotex Matrace s.r.o., Holík International s.r.o., Lanex a.s., Optokon a.s., Protest,, Secar Bohemia a.s., Silk & Progress s.r.o., Singing Rock s.r.o., Svitap J.H.J. s.r.o., Technolen Bojanov s.r.o. a Tomst s.r.o. Společnosti  Jablotron a.s. a 2N Telekomunikace a.s. se prezentovaly samostatně.

.