Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Česká účast na veletrhu bezpečnostních technologií INTERSEC 2014

 

Ve dnech 19. - 21. ledna 2014 proběhl v Dubaji 16. ročník mezinárodního veletrhu bezpečnostních technologií INTERSEC 2014. Veletrhu se zúčastnilo 1210 vystavovatelů z 54 zemí světa. Česká republika se prezentovala vůbec poprvé na daném veletrhu formou Národního pavilónu. Oficiální delegaci vedl Ing. Vladimír Bomberovič z Ministerstva průmyslu a obchodu a realizátorem byla firma ARTEO CZ, s.r.o. Na veletrhu se prezentovalo 16 českých firem.

INTERSEC je nevýznamnější regionální veletrh zaměřený na technologie a vybavení pro ochranu obyvatelstva a průmyslových objektů, požárních, záchranných a bezpečnostních složek, bezpečnost provozu výrobních zařízení a bezpečnostní informační systémy. Kromě ČR zde mělo národní expozice dalších 12 zemí, mezi nimi např. Německo, ČLR, Velká Británie, USA, Francie, Korea, Pákistán či Thajsko.

V rámci Národního stánku se veletrhu zúčastnilo 14 firem: Glanzstoff-Bohemia s.r.o., Gumárny Zubří s.r.o., Gumotex a.s., Gumotex Matrace s.r.o., Holík International s.r.o., Lanex a.s., Optokon a.s., Protest,, Secar Bohemia a.s., Silk & Progress s.r.o., Singing Rock s.r.o., Svitap J.H.J. s.r.o., Technolen Bojanov s.r.o. a Tomst s.r.o. Společnosti  Jablotron a.s. a 2N Telekomunikace a.s. se prezentovaly samostatně.

.