Ministerstvo zahraničních věcí ČR

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Soutěž Nový ekonomický talent 2014 - výzva k předložení prací

 

(Archivní článek, platnost skončena 16.04.2014.)

CERGE-EI a Nadace CERGE-EI vyhlašují první ročník soutěže pro vysokoškolské studenty „Nový ekonomický talent 2014“ (New Economic Talent 2014). Soutěž je otevřena všem zájemcům bakalářských a magisterských oborů, kteří se zajímají o současnou ekonomii. Cena pro vítěze zahrnuje prémii 1 000 USD. Termín pro předložení prací je 15.4.2014.

CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute) a Nadace CERGE-EI vyhlašují první ročník soutěže pro vysokoškolské studenty a studentky „Nový ekonomický talent 2014“ (New Economic Talent 2014). Soutěž je otevřena všem zájemcům bakalářských a magisterských oborů, kteří se zajímají o současnou ekonomii a chtějí lépe porozumět vlivům a procesům, které „utváří náš svět“.  

Soutěž je mezinárodní, dvoukolová  a probíhá v anglickém jazyce. Do prvního kola zasílají účastníci své písemné práce na libovolné ekonomické téma. Druhého kola, které proběhne v CERGE-EI v Praze, se zúčastní jen vybraní finalisté, kteří své práce představí před odbornou porotou.

První místo je odměněno peněžitou výhrou ve výši 1 000 USD, prezentací vítězné práce na některé z příštích konferencí Global Development Network a VIP vstupenkami na speciální akce CERGE-EI (série Distinguished Speaker, Graduation Gala apod.).

Uzávěrka příjmu přihlášek je 15. dubna 2014. Výsledky soutěže budou oznámeny v druhé polovině května 2014.

V případě dotazů nás kontaktujte na talent@cerge-ei.cz.

Pro více informací navštivte www.cerge-ei.cz/talent.

přílohy

New Economic Talent - Call for Submissions 123 kB pdf (Acrobat dokument) 15.2.2014

New Economic Talent - Leaflet 600 kB pdf (Acrobat dokument) 15.2.2014

.