Ministerstvo zahraničních věcí ČR

česky   english  

rozšířené vyhledávání

Přejít na menu

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Informační systém o nestátních neziskových organizacích

 

Na základě usnesení vlády České republiky č. 564 ze dne 17. května 2006, o změně provozovatele veřejně přístupného informačního systému o nestátních neziskových organizacích (dále jen „NNO“) při Centrální evidenci dotací ze státního rozpočtu (dále jen „systém“), byla provedena změna provozovatele uvedeného systému. (22.9.2006)

Na základě usnesení vlády České republiky č. 564 ze dne 17. května 2006, o změně provozovatele veřejně přístupného informačního systému o nestátních neziskových organizacích (dále jen "NNO") při Centrální evidenci dotací ze státního rozpočtu (dále jen "systém"), byla provedena změna provozovatele uvedeného systému.

Systém je v pilotním provozu od 15. září 2006 spuštěn na Portálu veřejné správy ( http://portal.gov.cz) v sekci " Nestátní neziskové organizace".

Cílem tohoto projektu je vybudovat veřejně přístupnou elektronickou evidenci NNO, která by poskytovala základní informace o právní formě a činnosti příslušné organizace,
a která by vedla k zpřehlednění širokého spektra nevládních organizací působících v naší zemi. Evidence NNO je výsledkem společného pilotního projektu Ministerstva informatiky, Informačního centra neziskových organizací (ICN) a Centra pro výzkum neziskového sektoru (CVNS).

Doporučujeme všem NNO registraci do tohoto nově budovaného systému.

.