Velvyslanectví České republiky v Lublani

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář k exportním příležitostem v sektoru vodního hospodářství

(Archivní článek, platnost skončena 21.11.2013.)

Stálé zastoupení ČR při Evropské unii, CzechTrade – Zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu v Bruselu a CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU si Vás dovolují pozvat na pravidelný SEKTOROVÝ SEMINÁŘ k exportním příležitostem v rámci vnější spolupráce EU v sektoru VODNÍ HOSPODÁŘSTVÍ dne 21. LISTOPADU 2013 v hotelu Bloom v Bruselu

Seminář organizovaný Stálými zastoupeními členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu obchodu:

je určen konzultačním společnostem, asociacím, obchodním společnostem a dalším subjektům se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v oblasti vodního hospodářství, vč. dodávek pitné vody, obecních a průmyslových systémů pro čištění odpadních vod, znečištění mořské vody, zavlažování, informačních systémů pro řízení vodního hospodářství, služeb vodního hospodářství a změny klimatu.

nabízí možnost seznámit se s aktuálními programy zahraniční spolupráce, kterou EU třetím zemím v sektoru vodního hospodářství poskytuje a s pravidly účasti v tendrech a grantových výzvách.

představuje jedinečnou příležitost navázat v rámci B2B setkání kontakty se subjekty z ostatních členských států a vytvořit konsorcia pro budoucí spolupráci.

umožňuje obrátit se s dotazy přímo na místě na experty Evropské komise, Evropské investiční banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj a další účastníky semináře.

Pozvánka

Program

Registrace

Termín pro registraci je 25. října 2013
Účastnický poplatek činí 175 EUR bez DPH

SPOLEČNĚ S DALŠÍMI ORGANIZÁTORY SE NA SETKÁNÍ S VÁMI TĚŠÍ
A VAŠE DOTAZY JSOU PŘIPRAVENI ZODPOVĚDĚT:
Eva Semeráková, Stálé zastoupení ČR při EU, tel: +32 2 2139 213, e-mail: eva_semerakova@mzv.cz
Jana Falathová, CzechTrade/ zast. MPO v Bruselu, tel: +32 2 502 2422, e-mail:brussels@czechtrade.cz
Alena Vlačihová, CEBRE, tel: +32 2 502 0766, e-mail: brussels@cebre.cz

přílohy

pozvanka_sektorovy_seminar.pdf 204 KB PDF (Acrobat dokument) 18.10.2013