Velvyslanectví České republiky v Londýně

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Jan Fischer o roli EBRD ve Středomoří

Jan Fischer, viceprezident Evropské banky pro obnovu a rozvoj, byl hostem debatního večera na téma „ New Challenges for the EBRD: Fostering Transition in the Southern and Eastern Mediterranean Region“. Přednáška se uskutečnila v rámci pravidelných seminářů "Czech The Trends", na které zve české Velvyslanectví v Londýně zajímavé osobnosti nejen z ekonomického světa.

Při úvodní přednášce nastínil Jan Fischer historii angažmá Evropské banky pro obnovu a rozvoj ve sledovaném regionu, zaměřil se na Jordánsko, Tunisko, Maroko a Egypt. V zaplněném hledišti byli především britští a čeští profesionálové z byznysu a financí, diplomaté, představitelé londýnských think-tanků, ale také čeští studenti a doktorandi v oboru ekonomie z britských vysokých škol.

Czech The Trends je série debatních večerů, na které zve Velvyslanectví České republiky v Londýně zajímavé osobnosti nejen z ekonomického světa. Jejich tématem jsou byznys, finanční trhy, obchod či technologický rozvoj, a to nejen v ČR, ale i v EU a v globálním měřítku.

 

Jan Fischer

Jan Fischer

Jan Fischer