Velvyslanectví České republiky v Londýně

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Představení publikace „Invest in the Czech Republic“

Ministr Zaorálek se v průběhu své pracovní návštěvy Velké Británie zúčastnil představení publikace „Invest in the Czech Republic“. Uskutečnilo se na půdě zastupitelského úřadu ČR v Londýně za přítomnosti více než 100 investorů, obchodníků, majitelů firem a manažerů.

Ve svém vystoupení pan ministr zdůraznil především příznivé investiční podmínky v ČR včetně daňových úlev a podpor s cílem zvýšit přiliv zahraničních investic do ČR. Lord Evans, majitel nakladatelství Newsdesk Media, jež publikaci vydalo v nákladu 10 tisíc kusů, dodal, že publikace bude distribuována i v dalších zemích s investičním potenciálem.

Akce se zúčastnili členové horní komory Parlamentu, zástupci londýnské finanční sféry, představitelé právních společností a advokátních kanceláří, ratingové agentury, poradenské, účetní a daňové firmy, investiční fondy, realitní investoři a developeři,  head-hunterské a pracovní agentury, podniky z energetické oblasti, prestižní think-tanky a instituty, členové Česko-britské obchodní komory, současní investoři v ČR, čeští exportéři  a další.

Invest

Velvyslanec Žantovský, Lord Evans a Lubomír Zaorálek při křtu publikace

hosté

hosté

hosté