Velvyslanectví České republiky v Londýně

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Státní svátky

Ve dnech českých státních svátků je konzulární úsek uzavřen.

 

Konzulární úsek Velvyslanectví ČR v Londýně je otevřen podle českého kalendáře státních svátků.

Seznam státních svátků v roce 2014 / Czech Republic national days and bank holidays in 2014:

Středa 1. leden / Wednesday, 1.1.2014 Nový rok ● Den obnovy samostatného českého státu
Pondělí 21. duben / Monday, 21.4.2014 Velikonoční pondělí
Čtvrtek 1. květen / Thursday, 1.5.2014 Svátek práce
Čtvrtek 8. květen / Thursday, 8.5.2014 Den vítězství
Sobota 5. červenec / Saturday, 5.7.2014 Den věrozvěstů Cyrila a Metoděje
Neděle 6. červenec / Sunday, 6.7.2014 Den upálení mistra Jana Husa
Neděle 28. září / Sunday, 28.9.2014 Den české státnosti
Úterý 28. říjen / Tuesday, 28.10.201 Den vzniku Československa
Pondělí 17. listopad / Monday, 17.11.2014 Den boje za svobodu a demokracii
Středa 24. prosinec / Wednesday, 24.12.2014 Štědrý den
Čtvrtek 25. prosinec / Thursday, 25.12.2014 1. svátek vánoční
Pátek 26. prosinec / Friday, 26.12.2014 2. svátek vánoční