Velvyslanectví České republiky v Moskvě

česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Na ambasádě se opět konal tradiční ples

(Archivní článek, platnost skončena 23.02.2014.)

V sobotu 19. února se v reprezentačních prostorách zastupitelského úřadu konal již 18. společenský ples. Kromě českého velvyslance pana Petra Koláře s manželkou a slovenského velvyslance pana Jozefa Migaše s manželkou se ho účastnili čeští a slovenští podnikatelé působící v Moskvě, zástupci některých bankovních institucí s českou účastí, pracovníci českého a slovenského zastupitelského úřadu, studenti na ruských vysokých školách a další vážení hosté.

Ples zahájil velvyslanec pan Petr Kolář, který ocenil tuto tradici a popřál všem zúčastněným příjemné prožití večera.

K tanci a poslechu hrála  hudební skupina Express z České republiky. V průběhu plesu se  uskutečnila módní přehlídka a ukázka profesionálního společenského tance. Jak se už stalo tradicí, mohli přítomní vyhrát i některou z četných hodnotných cen v loterii, do které přispěly zejména České aerolinie, Qatar Airlinies,  Art Market Group  a další subjekty.

Všem sponzorům, bez kterých by nebylo možno tuto akci uskutečnit, ale i organizátorům je třeba poděkovat za to, že připravili všem přítomným příjemný večer  plný tance, zábavy a pohody. Ples se stal  zároveň společenskou událostí, při které se navazovala nová přátelství a kontakty pro další možnou spolupráci.

 

Galerie


Ples 19.02.2011