Velvyslanectví České republiky v Moskvě

česky  по-русски 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Tradiční "Zimní bazar" v Moskvě

V sobotu 30. listopadu se v Hotelu Radisson SAS Slavjanskaya v Moskvě konal tradiční Zimní bazar. Představitelé desítek ambasád akreditovaných v RF prodejem výrobků a jídla ze svých zemí podpořili charitativní projekty na území Ruské federace. Celou akci pořádal International Women Club, který tento bazar již tradičně organizuje.

Na Zimním  bazaru 2013 byla zastoupena i Česká republika a pod patronací Mileny Klučarové, manželky chargé d'affaires v Rusku, nabízela produkty typické pro naši zemi - české pivo, sklo, becherovku, šunku a utopence a další konzumovatelné i nekonzumovatelné zboží.

Koordinace účasti Zimnmí bazaru 2012 se ujal Zastupitelský úřad České republiky v Ruské Federaci a Český dům v Moskvě.  Poděkování za podporu této akce patří sponzorům - pivovarům Bohemia Regent, Krušovice a Bernard,  společnostem Preciosa, Ronex, Emco, Nestlé Česko, Karlovarská Becherovka, Hamé. Zajištění české účasti na této charitativní akci by pak nebylo možné bez řady dobrovolníků z Velvyslanectví ČR a ČC-ČDM, kterým za jejich nezištnou pomoc patří také velký dík.

Díky společnému úsilí jsme jménem České republiky dokázali na dobročinné účely věnovat 134 865,- rublů.

Veškerý zisk ze Zimního bazaru putuje přímo na podporu několika charitativních projektů, jejichž přehled, jakož i další informace, je možné nalézt na www.iwcmoscow.ru.

Galerie


Zimni bazar 2013