Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

India Show v České republice

(Archivní článek, platnost skončena 01.06.2013.)

„India Show“, nejvyšší forma prezentace indických firem z oblasti strojírenství, se v letošním roce uskuteční vedle Japonska rovněž v České republice. Stane se součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v termínu od 10. do 14. září 2012 a podle očekávání bude v pavilonu Z vystavovat přibližně 120 indických firem. Indie se stává pro letošní ročník MSV partnerskou zemí.

Výstava „India Show“ bude otevřena za přítomnosti indického ministra obchodu a průmyslu Ánanda Šarmy, který přijede v té době do ČR na oficiální návštěvu. V rámci India Show bude rovněž zorganizováno Česko-indické obchodní fórum a Česko-indické technologické fórum. Organizátory těchto akcí se stanou Svaz průmyslu a dopravy ČR a Svaz strojírenských technologií. V jednání je rovněž zorganizování Česko-indických technologických dnů a investičního semináře pod záštitou CzechInvestu a rovněž uspořádání bloku Joint Venture Opportunities pod záštitou společnosti Vítkovice Machinery Group a Národního strojírenského klastru. V době výstavy „India Show“ bude rovněž zasedat Smíšená česko-indická komise pro hospodářskou spolupráci pod vedením ministrů průmyslu a obchodu obou zemí a dne 6. září 2012 se v prostorách MPO uskuteční teritoriální seminář o Indii za účasti velvyslance České republiky v Indii Miloslava Staška. Zde kromě jiného zazní informace o programu India Show.

India Show v Brně se tak stane jedinečnou příležitostí pro navázání kontaktu s indickými obchodními partnery a zároveň příležitostí pro představení právě Vaší firmy těmto partnerům. Sledujte stránky BVV, SPaD, SST a MPO a nenechte si ujít příležitost navázat obchodní spojení s tímto rozvíjejícím se subkontinentem!