Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání
skoda_superb_czech_embassy_2014_4
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pre-launch nové verze vozu Škoda Superb na ZÚ Dillí

Kdy: 01.02.2014 19:00, Kde: Velvyslanectví ČR v Indii, Chanakyapuri, Dillí

Dne 1.2.2014 proběhl na ZÚ Dillí exkluzivní pre-launch nové verze Škoda Superb, speciálně upravené pro indický trh.

Společné akce Skoda Auto India Pvt. Ltd. a ZÚ Dillí se zúčastnilo cca 150 účastníků z řad dealerů Škoda Auto, jejich prominentních zákazníků a velvyslanci, kteří mají zájem o obnovu vozového parku zastupitelských úřadů.

Večer zahájil velvyslanec M. Stašek, který vyzdvihl význam Škoda Auto pro českou ekonomiku. Výkonný ředitel Skoda Auto India Pvt. Ltd. Sudhir Rao navázal krátkým vystoupením o filozofii Škodovky v Indii. Poté slovo převzal Miroslav Brandejský, produktový manažer Škoda Auto India, který upozornil především na nový design karoserie a interiéru nového Superbu. Účastníci večera měli možnost si nová vozidla vyzkoušet za doprovodu živé jazzové hudby. Nová verze Škody Superb společně s novým typem Škody Yeti bude oficiálně odhalena 10.2.2014 na „Auto Expo“ v Dillí.

Od svého vstupu na indický trh v r. 2001 Škoda Auto v Indii prodala celkem 190 tis. vozů. Superbu, který byl na indický trh uveden v r. 2004, se dosud v Indii prodalo přes 15 500 ks. Yeti na indický trh vstoupil v r. 2010, dosud si jej zakoupilo přes 4 500 indických zákazníků. Superb, Octavia a Yeti se montují v Aurangábádu, Rapid v továrně Volkswagenu v Púne.

galerie


Skoda Superb Pre-lanunch, 1 February 2014