Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

ZÚ Dillí uspořádalo 13 seminářů na podporu „India Show“ po celé Indii

Zástupci ZÚ Dillí a organizace EEPC, která organizuje výstavu „India Show“ v rámci MSV v Brně ve dnech 10. - 14. 9. 2012, v letošním roce uspořádali celkem 13 prezentačních akcí o nadcházející „India Show“ v Brně a o obchodních příležitostech v ČR ve 13 hlavních průmyslových a obchodních centrech Indie. Poslední prezentace proběhla dne 8. srpna 2012 v Lakhnaú ve svazovém státě Uttarpradéš.

Na počtu 13 se zastavila šňůra prezentací na podporu účasti indických firem na výstavě „India Show“ v  na okraj Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně a o obchodních příležitostech v ČR, které společně během letošního roku zorganizovali zástupci ZÚ Dillí a EEPC India (Engineering Export Promotion Corporation) po celé Indii.  Prezentace se uskutečnily ve všech velký indických městech, celkově v polovině všech svazových států Indie (např. v Dillí, Mumbaí, Bengalúru, Čennaji, Čandígarhu, Púně, Hajdarábádu, Šimle, Džalandháru atd.).

Poslední prezentace se uskutečnila dne 8. srpna 2012 v Lakhnaú, hlavním městě státu Uttarpradéš. Akce proběhla v prostorách celo-indické centrály Indian Industries Association (IIA) a zúčastnilo se jí 40 členů této obchodní komory.

Realizované semináře, které se setkaly s velice pozitivní účastí a odezvou ze strany indických firem, přispěly značnou měrou k propagaci České republiky v regionech, ke zvýšení povědomí o ČR, o její ekonomice a k otevírání nových obchodních příležitostí v navštívených regionech. Hledání obchodních příležitostí v regionech, tedy mimo nejdůležitější indická města, je dlouhodobým cílem ZÚ Dillí a právě do regionů budou směrovány některé z budoucích akcí ZÚ.