Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Bangladéš

Informační zdroje - Bangladéš

TISKOVÉ KANCELÁŘE  
The Bangladesh Sangbad Sangstha (BSS)  http://www1.bssnews.net/
   
DENÍKY  
Daily Naya Diganta http://www.dailynayadiganta.com/
Amar Desh http://www.amardeshonline.com/pages/home/2012/08/07
Amader Shomoy http://www.amadershomoy2.com/content/2012/08/07/
The Azad  
Bhorer Kagoj http://www.bhorerkagoj.net/new/
Daily Inqilab http://www.dailyinqilab.com/
Jaijaidin  
Dainik Janakantha http://www.dailyjanakantha.com/
Jugantor http://www.jugantor.info/
Manabzamin http://www.mzamin.com/
Daily Ittefag http://new.ittefaq.bd/
Daily Independent http://www.theindependentbd.com/
New Age  http://www.newagebd.com/
Daily Star http://www.thedailystar.net/newDesign/index.php
   
TÝDENÍKY  
Weekly Blitz http://www.weeklyblitz.net/
Dhaka Courier  http://www.dhakacourier.net/
The Holiday  http://www.weeklyholiday.net/Homepage/Pages/UserHome.aspx?ID=2&date=0
   
ČASOPISY  
Forum http://www.thedailystar.net/forum/
Ice Today http://www.ice-today.com/
   
TELEVIZE  
ATN Bangla http://www.atnbangla.tv/
Banglavision http://www.banglavision.tv/web/
BTV World http://www.btv.gov.bd/
Channel I http://www.channelitv.net/
BTV  http://www.btv.gov.bd/
Desh TV http://www.desh.tv/
Diganta Television http://www.digantatv.com/
Ekushey Television http://www.ekushey-tv.com/
islamic TV http://www.islamictv.com.bd/
NTV http://www.ntvbd.tv/
RTV  http://www.rtvbd.tv/
mohona TV http://www.mohonatv.com/
Channel 9  http://www.channelninebd.tv/channel9/
Independent  Television http://www.independent24.tv/
   
ROZHLAS  
Bangladesh Betar http://www.betar.org.bd/
Radio Foorti http://www.radiofoorti.fm/
Radio Today http://www.radiotodaybd.fm/
Radio Amar http://www.radioaamar.com/
ABC Radio http://abcradiobd.fm/
Dhaka FM http://www.radiodhaka.net/
People´s Radio http://peoplesradio.fm/
BBC Bangla  
 
INTERNET  
Bangladesh moves http://www.bangladeshmoves.com/
Bangladesh.net http://www.bangladesh.net/
BDnews24 http://www.bdnews24.com/
News from Bangladesh http://newsfrombangladesh.net/