Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Indie

Informační zdroje - Indie

TISKOVÉ KANCELÁŘE www.ptinews.com
United news of India www.uniindia.com
NewsWire 18 www.newswire18.com
IANS Indo-Asian News Services  http://www.ians.in/
   
DENÍKY  
 The Times of India  www.timesofindia.com
 Hindustan Times  www.hindustantimes.com
The Economic Times http://economictimes.indiatimes.com/
The Tribune www.tribuneindia.com
 The Hindu http://www.thehindu.com/
 The Deccan Chronicle  www.deccanchronicle.com
 The Telegraph  www.telegraphindia.com
 Dainik Bhaskar  www.bhaskar.com
 Mail Today  www.mailtoday.in
DNA - Daily News and Analisys http://www.dnaindia.com/
Mumbai Mirror www.mumbaimirror.com
Asian Age www.asianage.com
Deccan Herald   www.deccanherald.com
The Financial Express www.financialexpress.com
The Pioneer http://www.dailypioneer.com/
Business Standard   http://www.business-standard.com/
The Indian Express www.indianexpress.com
The New Indian Express   http://newindianexpress.com/
The Statesman   http://www.thestatesman.net/
Dainik Jagran http://in.jagran.yahoo.com/epaper/
Eenadu http://www.eenadu.net/
Malayala Manorama http://www.manoramaonline.com
Amar Ujala http://www.amarujala.com/
Rajasthan Patrika http://www.rajasthanpatrika.com/
   
MAGAZÍNY
Titul internetova adresa 
 India Today indiatoday.intoday.in
 The Outlook  www.outlookindia.com
 The Week www.the-week.com
Tehelka www.tehelka.com
Times Crest www.timescrest.com
Newsweek www.newsweekindia.com
News behind News http://www.india-newsbehindnews.com/
   
ČASOPISY  
Asia Spa www.asiaspa.com
Cosmopolitan www.cosmopolitan.in
Harper´s Bazaar www.harpersbazaar.com
Marie Claire http://marieclaireindia.com/01072012/Home.aspx
Conde Nast Traveller www.cntraveller.in
Lonely Planet www.lonelyplanet.com/india
India Today Travel Plus http://travelplus.in/
Outlook Traveller http://travel.outlookindia.com/
Today´s Traveller www.todaystraveller.com
Millionaire Asia www.millionaireasia.com
Travel and Leisure www.travelandleisure.com
Vogue  www.vogue.in
Verve www.verveonline.com
Lifestyle Living www.lifestyleliving.in
Wedding Affair www.weddingaffair.co.in 
Sahara Care Magazine www.sahara.in
India Today Spice http://indiatoday.intoday.in/Simply?secId=20&catId=28
Alcove http://alcoveworld.com/magazine/index.html
Femina www.femina.in
Time Out Delhi /Mumbai/Bengaluru www.timeoutdelhi.net
First City Delhi http://www.firstcitydelhi.com
The People http://timesofindia.indiatimes.com/topic/People-Magazine
Frontline http://www.frontlineonnet.com/
 
   
TELEVIZE  
NDTV www.ndtv.com
Star Plus http://starplus.startv.in/
Sony TV www.setindia.com
Zee TV www.zeetv.com
DD TV www.ddindia.gov.in
TV Today Network www.indiatodaygroup.com
SAB TV www.sabtv.com
Star One www.startv.in
Sahara One www.saharaone.in
Colors TV www.colorstv.in
CNN www.cnn.com
BBC www.bbc.co.uk
India TV www.indiatvnews.com
Jan TV www.jantv.in
Aaj Tak  http://aajtak.intoday.in/
ABP News http://abpnews.newsbullet.in/
Lok Sabha http://loksabha.nic.in/
Rajya Sabha TV http://rajyasabha.nic.in/
CNBC-TV18 http://www.cnbc.com/
NewsX http://www.newsx.com/
Headlines Today http://headlinestoday.intoday.in/headlines_today/
India News http://www.indiatvnews.com/
ABP News http://abpnews.newsbullet.in/
Live India http://liveindia.tv/
IBN-7 http://khabar.ibnlive.in.com/
Zee News http://zeenews.india.com/
DY 365 http://dy365.in/
CTVN  News http://www.ctvn.co.in/index.html
Tara newz http://www.taratv.com/
   
ROZHLAS  
BBC News www.bbc.co.uk/radio
All India Radio  www.allindiaradio.org
Radio Mirchi www.radiomirchi.com
Red FM www.redfm.in
Meow www.oyefm.in
Radio City www.planetradiocity.com
Radio Mix FM www.radiostationindia.com
 
 
INTERNET  
TravelBizMonitor.com www.travelbizmonitor.com
ExpressTravelWorld www.expresstravelworld.com
Traveltechie.com www.traveltechie.com
News track India www.newstrackindia.com
Express India www.expressindia.com
Newslinetoday.com www.newslinetoday.com
One India http://www.oneindia.in/
Indian Today  http://www.indiantoday.com/
Samachar.com  http://www.samachar.com/
   
ODBORNÁ MÉDIA  
Travel Trends Today  
TravelBiz Monitor www.travelbizmonitor.com
Trav Talk  www.travtalkindia.com
NewsWire  www.newswirenet.in
Voyager´s World www.voyagersworld.in
Express Travel World www.expresstravelworld.com
Travel Trade Journal http://www.traveltradejournal.com/
MICE Talk www.micetalk.com
Selling World Travel www.sellingworldtravel.com
Plaza Times www.plazatimes.com
Travel Span  www.travelspan.in
Travel Gazette www.travelgazetteindia.com
Digit http://www.thinkdigit.com/
PC World http://www.pcworld.in/
PC Quest http://pcquest.ciol.com/
General Knowledge Today http://www.gktoday.in/
Reader´s Digest http://www.readersdigest.co.in/
Business Today http://businesstoday.intoday.in/
Business and Economy http://www.businessandeconomy.org/default.asp
Defence and security alert http://www.dsalert.org/
Agriculture today http://www.agriculturetoday.in/
Art India www.artindiamag.com/
Down to Earth http://www.downtoearth.org.in/
The litle magazine http://www.littlemag.com/security/index.html
IHS Jane´s Defence Weekly www.jdw.janes.com
Geopolotics www.geopolitics.in