Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Maledivy

Informační zdroje - Maledivy

DENÍKY  
Haveeru http://www.haveeru.com.mv/
Aafathis  http://www.aafathisnews.com.mv/
Haama http://www.haamadaily.com/
Jazeeraa http://www.jazeera.com.mv/
Miadhu http://www.miadhu.com/
Minivan http://minivannews.com/
   
TÝDENÍKY  
Evening Weekly http://www.eveningweekly.com.mv/
Miadhu News http://www.miadhu.com/
   
ČASOPISY  
Hospitality Maldives  http://www.hosmal.com/
Maldives Culture http://www.maldivesculture.com/
Tourism Maldives http://www.tourismmaldives.org/magazine.htm
   
TELEVIZE  
DhiTV http://dhitv.com.mv/
Television Maldives www.­tvm.­gov.­mv
Villa TV  http://vtv.com.mv/v1/main/
   
ROZHLAS  
Voice of Maldives http://www.vom.gov.mv
Raajje FM http://www.rol.net.mv/live
HFM  http://www.hfm.com.mv/
SUN FM http://www.sunfmlive.com/
Dhi FM http://www.dhifm.mv/
Radio Atoll http://www.radioatoll.com/
 
 
INTERNET  
Kavaasaa http://www.kavaasaa.com/
Maldives Chronicle http://maldiveschronicle.com
Minivan News http://minivannews.com/