Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nepál

Informační zdroje - Nepál

TISKOVÉ KANCELÁŘE  
Press Council of Nepal http://www.presscouncilnepal.org/
National News Agency of Nepal  http://www.rss.com.np/
   
DENÍKY  
Kantipur http://www.ekantipur.com/
 The Kathmandu Post http://www.ekantipur.com/tkp/
The Himalayan Times http://www.thehimalayantimes.com/
Nepali Times http://www.nepalitimes.com/
The Rising Nepal http://www.gorkhapatra.org.np/rising.php?
   
TÝDENÍKY  
The Telegraph Weekly http://www.telegraphnepal.com/
The People´s Review http://www.peoplesreview.com.np/
   
ČASOPISY  
Nepal Traveler http://www.nepal-traveller.com/
Apsara http://www.apsaranepal.com/
Wave http://www.wavemag.com.np/
Traveler´s Nepal http://www.catmando.com/tn/
Himal Southasian http://www.himalmag.com/
   
TELEVIZE  
Nepal Television http://www.ntv.org.np/
Kantipur Television http://www.kantipurtv.com/
Image Channel http://imagechannels.com/
Avenues Television http://www.avenues.tv/
Sagarmatha Television http://sagarmatha.tv/
ABC TV Nepal http://www.entertainmentnepal.net/nepali-tv-abc-television/
News 24 http://www.news24nepal.tv/
Terai Television http://www.teraitelevision.com/
NBEX Moutain Television http://www.nbex.tv/
Himalaya Television http://himalayatv.com/news/
Makalu Television http://www.makalutv.com/
Channel Nepal http://channelnepal.com/
   
ROZHLAS  
Kalika Fm http://www.kalikafm.com.np/
Kantipur FM http://www.radiokantipur.com/index.php?pageName=live
Radio Nepal http://radionepal.org.np/
Radio Taranga http://www.radiotaranga.com/
BBC http://www.bbc.co.uk/nepali/
Metro FM http://www.kathmandu.gov.np/
Hits Nepal http://www.hitsfm.com.np/
 
INTERNET  
E Kantipur http://www.ekantipur.com/en/
Himal Khabar http://www.himalkhabar.com/
Media for Freedom http://www.mediaforfreedom.com/
Nepal Monitor http://www.nepalmonitor.com/
Nepali Headlines http://www.nepaliheadlines.com/
1st Headlines http://www.1stheadlines.com/nepal.htm
Nepali Post http://www.nepalipost.com/index/
EIN News http://world.einnews.com/country/nepal