Velvyslanectví České republiky v Dillí

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy se zúčastnily veletrhu těžební techniky IMME v Kolkatě

Ve dnech 5.-8.12.2012 se 11 českých firem zúčastnilo veletrhu těžební techniky IMME v Kolkatě, jejichž účast byla podpořena formou podpory oficiální účasti na veletrzích ze strany Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

ČR byla na „Mezinárodní veletrh těžební techniky“ (IMME)  v r. 2012 zastoupena formou oficiální účasti a kromě zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a zástupců organizátora české oficiální účasti firmy Zephyr se letošního ročníku výstavy IMME zúčastnily společnosti ENELEX, INCO ENGINEERING, FERRIT, T MACHINERY, ZAM SERVIS, M & BC FIAMOLI, asociace ČESKÁ DOBÝVACÍ TECHNIKA, ZKL, VÍTKOVICE GEARWORKS, ELEKTROSVIT (katalogově) a ČESKÁ EXPORTNÍ BANKA.

Na výstavě byl přítomen rovněž velvyslanec ČR v Indii Ing. Miloslav Stašek, obchodní diplomat ZÚ Dillí Ing. Jiří Janíček a honorární konzul České republiky v Kolkatě p. Utsav Parekh.

V rámci vedlejšího programu oficiální účasti českých firem na uvedené výstavě byl ve spolupráci s Konfederací indického průmyslu (Confederation of Indian Idustry, CII) uspořádán obchodní seminář, kterého se zúčastnilo téměř padesát zástupců indických firem a institucí.

ZÚ Dillí dále zorganizovalo setkání českých firem s vedením společnosti COAL INDIA Ltd., největším těžebním podnikem v Indii. V průběhu tohoto setkání měly české firmy možnost představit svoje produkty a jednat o projektech, na kterých by chtěly se společnosti COAL INDIA Ltd. spolupracovat.