Stálá mise České republiky při OECD v Paříži

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Účast zástupců Parlamentu ČR na akcích OECD 20. - 21. února 2008 v Paříži

Pravidelné každoroční setkání Parlamentního shromáždění NATO s představiteli Sekretariátu OECD se konalo 20. února 2008 v Paříži, parlamentní seminář na téma Nejnovější trendy a problémy na finančních trzích následně 21. února také v ústředí OECD. Těchto odborných akcí se zúčastnili za ČR poslanci T. Dub (vedoucí Stálé delegace PČR do PS NATO) a M. Doktor (předseda Stálé komise pro bankovnictví a člen Rozpočtového výboru) a vedoucí kanceláře Senátu F. Jakub.

Pravidelné každoroční setkání Parlamentního shromáždění NATO s představiteli Sekretariátu OECD se konalo 20. února 2008 v Paříži, parlamentní seminář na téma Nejnovější trendy a

problémy na finančních trzích následně 21. února také v ústředí OECD. Těchto odborných akcí se zúčastnili za ČR poslanci T. Dub (vedoucí Stálé delegace PČR do PS NATO) a M. Doktor (předseda Stálé komise pro bankovnictví a člen Rozpočtového výboru) a vedoucí kanceláře Senátu F. Jakub.

K oběma událostem i k různým minulým akcím lze nalézt další informace v sekci Civil Society and Parliamentarians na stránkách www.oecd.org.