Velvyslanectví České republiky v Ottawě

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Krajanské organizace

České krajanské organizace v Kanadě

Český název: ČESKÉ A SLOVENSKÉ SDRUŽENÍ V KANADĚ (ČSSK)
Anglický název: CZECH AND SLOVAK ASSOCIATION OF CANADA


Předseda/kontaktní osoba: Marie Fuchsová (Montreal), Radmila Locherova (Toronto)
Další kontaktní osoby: Edward Brabec ( Edmonton), Štefan Horný (Montreal),
Kontaktní e-mail/y: ustredi@cssk.ca toronto@cssk.ca
Adresa : P.O.Box 564, 3044 Bloor Str, W, Toronto, ON, M8X 2Y8
Telefon : 416-925 2241
Web : www.cssk.ca

Pobočky (předsedové poboček jsou současně členy Výkonného výboru ČSSK):

CALGARY


Předseda/kontaktní osoba: Pavel Hebelka
Kontaktní e-mail/y: calgary@cssk.ca, hebelka@telus.net
Adresa : 243 Douglaswood Dr, SW, Calgary, AB, T2J 5E7
Telefon : Home: 403-720 2131 off: 403-272 5585 cell:403-710 1539
Web : www.cssk.ca

EDMONTON


Předseda/kontaktní osoba: Edward Brabec
Kontaktní e-mail/y: edmonton@cssk.ca,edmonton.ab@cssk.ca
Adresa : P.O. Box 34151, 126 Kingsway Garden Mall, Edmonton,
AB, T5G 3G4
Telefon : 780-868 9746
Web : www.cssk.ca

KITCHENER - WATERLOO - GUELPH

Název organizace ČSSK Kitchener - Waterloo - Guelph
Předseda/kontaktní osoba: Ludmila Dejmková
Kontaktní e-mail/y: kitchener@cssk.ca
Adresa : P.O.Box 42053, 550 King Str, Waterloo, ON, N2L 6K5
Web : www.cssk.ca

LONDON


Předseda/kontaktní osoba: Josef Mára
Kontaktní e-mail/y: london@cssk.ca
Adresa : P.O.Box 37053, 769 Southdale Str. E, London, ON, N6E 3T3
Web : www.cssk.ca

MONTREAL


Předseda/kontaktní osoba: Míša Fuchsová
Kontaktní e-mail/y: montreal@cssk.ca
Adresa : 7300 Sherbrooke W, Montreal, QC, H4B1R7
Telefon : 514 - 737 8325
Web : www.cssk.ca

OTTAWA

Název organizace ČSSK Ottawa
Předseda/kontaktní osoba: Ladislav Kubát
Kontaktní e-mail/y: ottawa@cssk.ca
Adresa : P.O.Box 1507, Ottawa, On, K4M 1L4
Web : www.cssk.ca

TORONTO


Předseda/kontaktní osoba: Radmila Locherová
Kontaktní e-mail/y: toronto@cssk.ca
Adresa : P.O.Box 564, 3044 Bloor Str, W, Toronto, ON, M8X 2Y8
Web : www.cssk.ca

VANCOUVER


Předseda/kontaktní osoba: Zdenka Beranová Křížová
Další kontaktní osoby : Marta Jamborová - jednatelka
Kontaktní e-mail/y: vancouver@cssk.ca
Adresa : 797-916 West Broadway, Vancouver, BC, V5Z 1K7
Web : www.cssk.ca

WINNIPEG


Předseda/kontaktní osoba:
Další kontaktní osoby : Miluse (Misha) Gogela
Kontaktní e-mail/y: winnipeg@cssk.ca, misha.gogela@pwgsc-tpsgc.gc.ca
Adresa : P.O.Box 1732 Winnipeg, MB, R3C 2Z9
Telefon : 204-983 7826

Český název: ČESKOSLOVENSKÁ PODPORUJÍCÍ JEDNOTA
Anglický název: CANADIAN CZECHOSLOVAK BENEVOLENT ASSOC., CCBA

Předseda/kontaktní osoba: Joe Dobrovolný
Další kontaktní osoby : Giselle Majersky
Kontaktní e-mail/y: joedob@cci-mb.ca, majersky@shaw.ca
Adresa : 154 Mc Kenzie Str, Winnipeg, MB, R2W 5A2
Telefon : 204-589 7483
Web : www.czechslovakbenevolentassoc.ca

Český název: ČESKÁ OBCHODNÍ ASOCIACE
Anglický název: CZECH BUSINESS ASSOCIATION OF CANADA, CBA
C

Předseda/kontaktní osoba: Karel Hofman
Další kontaktní osoby : Alena Pozemsky, Kristyna Rempel
Kontaktní e-mail/y: info@cbaconline.ca
Adresa : 205-259 Midpark Way, S,E, Calgary, AB, T2X 1M2
Telefon : 403-264 5150
Web : www.cbaconline.ca


Český název: SPOLEČNOST PRO VĚDY A UMĚNÍ , SVU
Anglický název: CZECHOSLOVAK SOCIETY OF ARTS AND SCIENCES


Předseda/kontaktní osoba: Pavel Jelen
Kontaktní e-mail/y: board@svu-edmonton.org
Adresa : Edmonton, AB
Telefon : 780-435 8817
Web : www.svu-edmonton.org

Český název: MASARYKŮV ÚSTAV
Anglický název: MASARYK MEMORIAL INSTITUTE, MMI

Předseda/kontaktní osoba: František Ječmen
Další kontaktní osoby : Iva Ječmen
Kontaktní e-mail/y: office@masaryktown.org
Adresa : 450 Scarborough Golf Club Rd, Toronto, ON, M1G 1H1
Telefon : 416- 439 4354
Web : www.masaryktown.ca

Český název: NOVÉ DIVADLO V TORONTU
Anglický název: NEW CZECH THEATRE

Předseda/kontaktní osoba: Dasha Hübschmann
Kontaktní e-mail/y: dasha.hubschmann@ontario.ca
Adresa : New Czech Theatre, c/o Office, 150 Longboat Ave, Toronto, ON, M5A 4G4
Telefon : 416- 463 3182
Web : www.divadlo.satellite1-416.com

Český název: DIVADLO ZA ROHEM
Anglický název: THEATRE AROUND THE CORNER

Předseda/kontaktní osoba: Romana Váňová, předsedkyně výboru
Další kontaktní osoby : místopředsedkyně: Helena Charvátová, Radana Zelman
Kontaktní e-mail/y: info@divadlozarohem.ca Adresa : 702-1483 Lamey's Mill Rd, Vancouver BC,
Telefon : 604- 736 5416
Web : www.divadlozarohem.ca www.theatrearoundthecorner.ca

Český název: SOKOLSKÁ ŽUPA KANADSKÁ - SOKOL KANADA

Předseda/kontaktní osoba: Anna Janoušová
Kontaktní e-mail/y: jqc@rogers.com
Adresa : Sokol Canada, 496 Gladstone Ave, Toronto, ON, M6H 3H9

Český název: ČESKO-SEVEROAMERICKÁ KOMORA PRO OBCHOD A KULTURU
Anglický název: CZECH NORTH AMERICAN CHAMBER OF COMMERCE & CULTURE INC., CNACCC

Předseda/kontaktní osoba: Lubomír Novotný
Kontaktní e-mail/y: czecheventsnetwork@gmail.com
Adresa : Czech North American Chamber of Commerce & Culture Inc, 909 Bay Str, Ste # 1006, Toronto, ON, M5S 3G2
Telefon : 416- 929 3432
Web : www.czechevents.net/cnaccc

Český název: ČESKÁ KOORDINAČNÍ KANCELÁŘ
Anglický název: CZECH COORDINATING OFFICE

Předseda/kontaktní osoba: Jan Sammer
Kontaktní e-mail/y: info@czechoffice.org
Adresa : 1103-100 Antibes Drive, Toronto, ON, M2R 3N1
Telefon : 416- 665 7324
Web : www.czechoffice.org

Francouzský název: THÉÂTRE LYRICHORÉGRA 20
(Les Rencontres Musicales Québec-Europe)

Předseda/kontaktní osoba: Alain Nonat
Kontaktní e-mail/y: theatrel20@gmail.com alain.nonat@sympatico.com
Adresa : 4946 rue Hortie, Pierrefonds, QC, H8Y 1Z3
Telefon : 514-684 7287
Web : www.lyrichoregra20wifeo.com

Český název: ASOCIACE HOSTÝN
Francouzský/anglický název: ASSOCIATION HOSTÝN, HOSTÝN ASSOCIATION INC.

Předseda/kontaktní osoba: RNDr. Josef Maxant
Další kontaktní osoby : Viera Seben
Kontaktní e-mail/y: camphostyn@gmail.com hostyn@live.com
vseben@hotmail.com
Adresa : 4420 Cote de Liesse, Bur. 205 C, Montreal, QC, H4N 2P7
Telefon : 514- 385 5153,450- 465 4844
Web : www.hostyn.org