Velvyslanectví České republiky v Paříži

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo Twitter

Výzva pro české občany pobývající trvale či krátkodobě ve Francii

(Archivní článek, platnost skončena 18.02.2013.)

Velvyslanectví ČR ve Francii vám nabízí možnost zasílání informací o zajímavých nabídkách, týkajících se krajanského a kulturního života, a zasílání pozvánek na akce, které pořádáme my sami nebo naši francouzští partneři.

Vážené krajanky, vážení krajané,

Tato trvalá výzva je určená zejména pro všechny české občany pobývající trvale či krátkodobě ve Francii, či pro ty, kteří se cítí být svázáni s Českou republikou jiným způsobem, například prostřednictvím svých rodičů a prarodičů, znalostí českého jazyka nebo silným vztahem k české kultuře.

České velvyslanectví ve Francii vám nabízí možnost zasílání informací o zajímavých nabídkách, týkajících se krajanského a kulturního života, a zasílání pozvánek na akce, které pořádáme my sami nebo naši francouzští partneři.

Pokud máte o tuto nabídku zájem, zašlete prosím e-mail na adresu protocole.paris@mzv.cz (případně dopis na adresu velvyslanectví 15 Avenue Charles Floquet, 75015 Paris, s poznámkou „krajané“ na obálce) ve kterém uvedete vaše jméno a příjmení, elektronickou a poštovní adresu, a označíte oblasti, které vás nejvíce zajímají (hudba, jazyk a literatura, historie, politika, věda aj.).

Pokud budete chtít uvést další oblasti zájmu, bližší kontakty (telefon), stupeň znalosti českého jazyka, popsat důvody či délku vašeho pobytu ve Francii či vaší profesi, máte samozřejmě možnost, ale není to nutné.

S vámi zaslanými informacemi budeme zacházet v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. budete mít mj. možnost kdykoliv požádat o vymazání všech vašich osobních dat z této databáze. V této souvislosti bych vás naopak chtěl požádat o zrušení registrace v případě, že z Francie bude odjíždět nebo již nebudete mít o informace či pozvání zájem.

Závěrem této výzvy vás chci požádat o pochopení: na rozdíl od akcí jiných institucí je vstup do areálu velvyslanectví podroben poměrně přísným bezpečnostním předpisům, nemůže být tedy z principu volný. Některé akce jsou určeny jen určitému okruhu pozvaných, na jiné pak umožňujeme přístup jen malému počtu osob, které se přihlásí jako první. Důvodem omezení může být zaměření akce nebo malá  kapacita míst.

Děkuji.

Michal Dvořák