Velvyslanectví České republiky v Prištině

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Návštěvy představitelů ČR v Kosovu a představitelů Kosova v ČR

Návštěvy představitelů ČR v Kosovu:

10. - 11. 7. 2014       Ministr vnitra ČR M. Chovanec a Policejní prezident T. Tuhý

13. - 15. 5. 2014       Nejvyšší státní zástupce ČR P. Zeman

20. - 23. 11. 2013       Ředitel Mezinárodního odboru Kanceláře prezidenta republiky H. Kmoníček

15. – 16. 4. 2013        1. náměstek ministra zahraničních věcí J. Schneider

23. – 25. 11. 2011      Výbor pro záležitosti Evropské unie Senátu Parlamentu ČR

23. – 24. 6. 2011        1. místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

31. 5. – 1. 6. 2011      Výbor pro obranu a bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

28. 4. 2011                 nejvyšší státní zástupce ČR P. Zeman

27. 9. 2010                 ministr obrany A. Vondra

19. 8. 2009                 předseda vlády ČR J. Fischer a místopředseda vlády a ministr obrany M.  Barták

29. 5. 2009                  místopředseda vlády a ministr obrany M. Barták (u českého kontingentu KFOR)

15. – 17. 7. 2008        1. náměstek ministra zahraničních věcí T. Pojar

14. 1. 2008                  ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

 

Návštěvy představitelů Kosova v ČR:

17. 6. – 19. 6. 2013    Výbor pro evropskou integraci Parlamentu

31. 5. 2013                 náměstek ministra práce a sociálních věcí F. Shurdhaj

30. 4. 2013                 generální sekretář MZV N. Skenderi a politický ředitel MZV S. Ukelli

26. 4. 2013                 náměstci ministra školství N. Mustafa a U. Baldži

2. 12. – 3. 12. 2012    ministr zahraničních věcí E. Hoxhaj

4. 11. 2011                  ministr zahraničních věcí E. Hoxhaj se zúčastnil ministerského zasedání V4 + západní Balkán v Praze

29. – 30. 9. 2010         ministr pro komunity a návraty S. Rašić se zúčastnil zasedání Dekády romské inkluze v Praze

29. – 30. 9. 2010        ministr pro EU integraci B. Beqaj

25. 11. 2009                náměstek ministra práce a sociálních věcí Kosova G. Dedaj

27. – 29. 3. 2009         ministr zahraničních věcí Kosova S. Hyseni se zúčastnil setkání ministrů EU a zemí západního Balkánu na Hluboké

9. – 10. 10. 2008        ministr životního prostředí M. Yağcılar

21. – 23. 8. 2008        ministr zahraničních věcí S. Hyseni