Velvyslanectví České republiky v Prištině

Výstavy a veletrhy v Kosovu v roce 2013

Níže uvádíme základní informace o hlavních akcích, konaných během roku 2013 v Kosovu, na nichž se mohou české podnikatelské a jiné subjekty prezentovat.

 

 

Veletrh vzdělávání

17. - 19. 4. 2013

Prezentace poskytovatelů vzdělávacích služeb, komunikačních a informačních technologií, vydavatelských a mediálních služeb apod. Účast zástupců veřejných i soukromých základních, středních a vysokých škol a ministerstev školství z regionu.

Podrobné informace a přihlášky

 

 

Veletrh cestovního ruchu

17. - 19. 4. 2013

Cestovní kanceláře a agentury, hotelnictví a pohostinství, zařízení pro turistická střediska, sportovní a lyžařská infrastruktura, výrobci sportovních a turistických potřeb, oblečení, obuvi aj.

Podrobné informace a přihlášky

 

 

Prishtina 2013

8. - 11. 5. 2013

Všeobecný veletrh organizovaný Kosovskou hospodářskou komorou.

Podrobné infromace

 

EXPOKOS    

15. – 18. 5. 2013

Největší veletrh v Kosovu, zaměřený především na strojírenství (průmyslové stroje a zařízení, elektronika, automatika a robotika, měřicí a analytické přístroje, kontrola kvality aj.), energetiku (konvenční a i alternativní zdroje, elektrické instalace, zařízení pro doly), stavebnictví (stavební materiály, stroje a technologie, izolace, topení, instalatérská technika, dekorace aj.) a dřevozpracující průmysl (dřevoobráběcí stroje, nábytek, kuchyně, aj.). V roce 2012 se tohoto veletrhu zúčastnilo deset českých firem, společně se zástupci CzechTrade, Hospodářské komory ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Podrobné informace a přihlášky

 

 

AGROKOS a Food and Drink Fest

2. – 5. 10. 2013

Výrobci zemědělských strojů a zařízení, technologií pro zpracování potravin, balení, chladírenských a mrazírenských zařízení, zavlažovacích systémů, hnojiv, osiv, krmiv, pesticidů, potravin a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Podrobné informace a přihlášky

 

 

Každý rok v červnu se také koná všeobecný mezinárodní veletrh „Prishtina“, organizovaný Kosovskou hospodářskou komorou. Přihlášky prozatím nejsou k dispozici.