SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká Street Party v Bruselu: již za dva týdny!

Kdy: 15.06.2012 17:00 - 22:45, Kde: Rue Caroly, Ixelles

Největší letošní česká akce v Bruselu se uskuteční v pátek 15. června na ulici Caroly před Stálým zastoupením ČR při EU.

Stálé zastoupení ČR při EU srdečně zve všechny milovníky dobrého jídla, pití, informací o krásách České republiky a hlavně české rockové hudby k účasti na šesté Czech Street Party. Přijďte se přesvědčit, že jedinečná atmosféra akce přetrvává a každoročně osloví tisíce nadšených návštěvníků.

Na Czech Street Party se představí výběr české populární hudby od beatboxu (En.dru) přes skupiny Charlie Straight a Pub Animals až po závěrečné Nightwork.

Kompletní seznam účinkujících a program akce najdete na stránkách www.czechrep.be/streetparty.

VSTUP JE ZDARMA a není třeba se registrovat.

Stánky s regionálními informacemi, kulinářskými specialitami a tradičními nápoji otevírají v 17:00. Po té od 17:30 až do 22:45 probíhá hudební program.

Jedinečnou příležitost k prezentaci využije 11 českých krajů v čele s Hlavním městem Prahou, České centrum Brusel, agentura CzechTourism a Česká styčná kancelář pro výzkum a vývoj (CZELO).

Akce proběhne za podpory společností Staropramen, Škoda Auto (Škoda Import Belgium) a Hotel Renaissance společně s Czech Airlines, které budou mít vlastní tomboly s losováním výjimečných cen.

 

CSP2012