SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český ples v Bruselu 2011

Kdy: 28.01.2011, Kde: Concert Noble

Již čtvrtý ročník prestižní české akce se konal pod záštitou předsedy Evropské komise José Manuela Barrosa, předsedy české vlády Petra Nečase a ministra zahraničí Karla Schwarzenberga.

Pořadatelé letošního Českého plesu v Bruselu (Stálé zastoupení ČR při EU, hlavní město Praha a Plzeňský kraj) děkují všem hostům, kteří přijali naše pozvání, a všem účinkujícím a pořadatelské agentuře za jejich profesionální výkon během celého večera v pátek 28. ledna 2011.

Již čtvrtý ročník Českého plesu potvrdil jeho zařazení mezi významné události kulturní a plesové sezóny v Bruselu a současně roli nejdůležitější prezentační akce České republiky pro publikum z evropských institucí.

Letošní ročník nabídl směs tradiční klasické taneční hudby, vystoupení komediálního tria Tros Sketos, koncert mladé české skupiny Toxique a závěrečnou diskotéku Martina Hrdinky. Průvodci a moderátory plesu byli Tomáš Hanák a Martina Poštová. S velkým zájmem hostů se setkala také letošní novinka – robot Advee, vyvinutý v České republice, zajišťující mj. vydávání lístků do tomboly a vylosování výherců.

Český ples již tradičně nabízí svým hostům bohaté občerstvení – moravská vína z Vinařského fondu ČR, české preclíky dodané pekárnami Odkolek a následný servírovaný předkrm připravený belgickým traitérem (La vie de Châteu) byly korunovány tradiční teplou pražskou šunkou od kosti podávanou o půlnoci šéfkuchaři Stálého zastoupení ČR při EU a Stálé delegace ČR při NATO.

Téměř neustále zaplněný taneční parket, spokojené úsměvy a vyjádření hostů na místě a následné děkovné e-maily jsou největší odměnou pro pořadatele této akce a současně i výzvou k zamyšlení, co a jak dále zlepšit při přípravách dalšího ročníku plesu v roce 2012.

Závěrečné poděkování patří následujícím významným sponzorům a partnerům této akce, bez jejichž spolupráce, finančních příspěvků a hodnotných dárků do tomboly by nebylo možné Český ples 2011 vůbec realizovat:

  • ČEZ, a.s. - generální partner akce
  • Telefónica O2 Czech Republic, a.s. – hlavní partner akce
  • Škoda Auto, a.s. - hlavní partner akce
  • Bohemia EU Planners a Brussels Airlines – partneři zajišťující letenky pro účinkující
  • Bender Robotics, VUT Brno a Jihomoravský kraj – partneři zajišťující nasazení robota Advee

Pozvánka ke stažení


přílohy

Czech Ball 2011 1 MB PDF (Acrobat dokument) 11.11.2011

galerie