SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář představí podnikatelům možnosti účasti v projektech EU ve třetích zemích

Kdy: 24.11.2010, Kde: Brusel

Sektorový seminář, který spolupořádá Stálé zastoupení ČR při EU, se věnuje sektoru zásobování pitnou vodou a čištění odpadních vod.

Stálé zastoupení ČR při EU ve spolupráci s CEBRE a CzechTrade, spolu se Stálým zastoupením Německa a Velvyslanectvím Švédska v Belgii, pořádají seminář na téma "Water supply and wastewater treatment in the EU External Aid programmes". Akce se koná v bruselském hotelu Crowne Plaza ve středu 24. listopadu 2010.

Seminář je určen pro podnikatele ze zemí EU, kteří působí v sektoru vody a její úpravy či kanalizace a čištění odpadních vod a mají zájem účastnit se projektů vnější pomoci financovaných Evropskou unií nebo se zabývají poradenstvím v této oblasti.

Sektorové semináře jsou pořádány Stálými zastoupeními členských států EU dvakrát ročně a nabízejí  možnost seznámit se s aktuálními  programy EU v oblasti  rozvojové a vnější  pomoci, kterou  EU každoročně třetím zemím poskytuje, a s postupy při účasti v soutěži a nabídkových řízeních. V neposlední řadě seminář nabízí také  příležitost  nalézt  mezi  firmami  z ostatních  členských  států  vhodného partnera pro spolupráci.

Další informace:

Foto: EK

přílohy

Sector Seminar - 24/11/10 - Programme 58 KB PDF (Acrobat dokument) 17.11.2010