SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář představí podnikům šance v energetických projektech mimo EU

Kdy: 24.11.2011, Kde: Brusel

Další z řady úspěšných sektorových seminářů o projektech EU ve třetích zemích je zaměřen na sektor energetiky.

České subjekty se zájmem o realizaci projektů ve třetích zemích v sektoru energetiky mají jedinečnou příležitost získat aktuální informace k chystaným projektům Evropské unie a získat kontakty na případné budoucí zahraniční partnery. Zahraniční spolupráce EU a projekty financované ve třetích zemích přináší významné exportní příležitosti českým firmám a dalším subjektům působícím mimo jiné v oblasti energetiky. Právě na sektor energetiky, včetně obnovitelných zdrojů energie, bude zaměřen chystaný seminář v Bruselu, akce, kde se každoročně setkávají firmy z celé Evropské unie.

Až na 200 účastníků přilákají každoroční Sektorové semináře pro podnikatele pořádané Stálými zastoupeními členských států při EU společně s podnikatelskými reprezentacemi a agenturami na podporu obchodu v Bruselu. Sektorové semináře nabízí jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními programy a projekty ve třetích zemích financovaných z prostředků Evropské unie v rámci zahraniční spolupráce EU a navázat kontakty pro budoucí spolupráci.

Kromě expertů Evropské komise vystoupí a budou na semináři k dispozici i pro individuální konzultace zástupci Evropské investiční banky a Evropské banky pro obnovu a rozvoj zabývající se problematikou projektů vnější spolupráce EU a jejich financování. Součástí prezentací bude i exkurs do procedurálních otázek při účasti v tendrech nebo např. case study úspěšné firmy.

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na seminář pořádaný 24. listopadu v Bruselu, který bude zaměřen na příležitosti zapojení do unijních projektů v oblasti energetiky ve třetích zemích. Registrovat se můžete na adrese www.sectorseminars.eu, kde naleznete detailní informace a program semináře. Účastnický poplatek je 175 €. Termín pro registraci je 20. říjen 2011. S ostatními účastníky semináře si můžete sjednat schůzku předem pomocí registračních formulářů. V případě dotazů kontaktujte Mgr. Evu Semerákovou, tel.: +32 478 529 133, email: eva_semerakova(at)mzv.cz.

Další informace:

Podrobnější informace k problematice projektů vnější spolupráce EU naleznete na webových stránkách Stálého zastoupení „EU pro podnikatele“.

Foto: EK

přílohy

Pozvánka - sektorový seminář 24/11/2011 83 KB PDF (Acrobat dokument) 16.9.2011