SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Seminář se zaměří na rozvojovou pomoc EU

Kdy: 19.04.2012 14:00 - 16:00, Kde: Praha

Experti poradí firmám, jak se zúčastnit výběrových řízení pro účast v unijních projektech ve světě. Na organizaci akce se podílí Stálé zastoupení ČR při EU.

Ve čtvrtek 19. dubna 2012 se v Praze uskuteční seminář pro poradenské společnosti a firmy, které se chtějí ucházet o zakázky v rámci zahraniční spolupráce EU ve třetích zemích. Seminář pořádá Hospodářská komora spolu s CEBRE - Českou podnikatelskou reprezentací při EU, Stálým zastoupením ČR při EU a Platformou podnikatelů pro zahraniční rozvojovou spolupráci. Akce se uskuteční v budově Zastoupení Evropské komise v České republice (Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1).

Na semináři vystoupí mimo jiné i expert Evropské komise na rámcové kontrakty rozvojové spolupráce EU. Hlavním tématem bude objasnění postupu při účasti na výběrových řízeních právě na rámcové smlouvy na služby, a to v oblasti bezpečnosti potravin a rozvoje venkova, dopravy, telekomunikací, energetiky, ochrany životního prostředí a dalších. Účastníci semináře se dozví o častých problémech při účasti v tendrech, ale i o tipech, jak se jim vyvarovat.

Další informace:

Podrobné informace o příležitostech, které českým firmám nabízejí unijní projekty ve třetích zemích, najdete na stránkách Stálého zastoupení EU pro podnikatele.

Stálé zastoupení ČR při EU spolu s CEBRE rovněž pro firmy připravilo Manuál k zahraniční pomoci EU.

 

přílohy

Veřejné zakázky v rámci rozvojové pomoci EU, 19. 4. 2012... 524 KB PDF (Acrobat dokument) 17.4.2012

Zahraniční pomoc EU - manuál pro firmy. 526 KB PDF (Acrobat dokument) 17.4.2012